Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az elet Szerbiaban?

Milyen az elet Szerbiaban?

Figyelt kérdés

Valamint milyen altalanos velemeny van ott a magyarokrol?

A politikai elit ott is lopja a penzt rendesen?



2016. jan. 27. 20:06
 1/4 Jimmyxy válasza:
95%
Heló! Én egy vajdasági magyar vagyok itt születtem, és itt tanulok és elmondom hogyan látom itt az életet 18 éves szememmel. Igen itt is lopnak a politikusok, de még jobban mint magyarországon mivel innen a magyarok töbsége oda megy dolgozni de még továbbtanulni is. Sok a lopás akár merre jár az ember. Főleg kertvárosokban. akár a cserepet is leszedik és ugy másznak be a pallásra hogy ellopjonak valamit. Nagyon nagy a feszültség a maygarok és a szerbek ellen. Gyakran hallani verekedésekről de nem minden felé egyforma a helyzet. Vannak városok ahol több százalékban vannak magyarok. Itten a magyarok nem igen tartanak össze, magyarnak magyar az ellensége. Munkahely kevés, sorba mennek tönkre a válalatok. legtöbbet belgrád vajdaságtól lop, legfőképp a mezőgazdaságal foglalkozó embereket használja ki.
2016. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:((((( Sajnálom.
2016. febr. 7. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jó hely ha az ember szereti ha megverik, megszólják amièrt magyar. A szarb felsőbrendűsègi èrzet a magyarok felett már hihetetlen
2016. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

1. Belgrádban nem néznek le senkit ott sokkal rendesebbek a szerb emberek mind vajdasában.

2. Ezek a vajdasági szerbek le nezik azt az emert, aki magyarul szólal meg az utcán, és meg is verik... (volt már rá példa es lesz is..)

3. Itt Szerbában ahogy csak lehet ugy lopjak a polgároktol a pénzt a politikusok..

2016. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!