Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerbiában jobb élet van,...

Szerbiában jobb élet van, mint nálunk?

Figyelt kérdés
Például nem tagjai az EU-nak, nem kell a sok embernyúzó jogszabályt és rendeletet betartani és a kizsákmányoló EU helyett az őket egyenlő félként kezelő oroszokkal barátkoznak. Ezek már pozitív pontok.
2011. nov. 25. 13:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%
Dehogy jobb,mar ne haragudj,a testverem ott el,tiszta nepkinzo orszag.
2011. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nem dávid ***** válasza:
75%
Azért azoknál jobbak vagyunk!
2011. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nos, ha nálunk a béka feneke alatt van az életszínvonal, számolj alá még öt méterrel Szerbia esetén. Szerinted miért próbálnak annyian átjönni a zöldhatáron? Ha Szerbia annyira jó hely lenne, a menekültek megállnának ott.
2011. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pláne, hogy most aztán még a terrorizmus is fel fog futni Koszovó miatt... most is volt valami lövöldözés pár napja.
2011. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismeröseim vannak,nagyon de nagyon nehezen elnek,nem csak ök,a legtöbbje.
2011. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerbia nagyon durva hely, nem csak a szegénység meg a nyomor miatt, hanem a közbiztonság is elég gyatra. Ott vannak Európa legbetegebb emberölései...
2011. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
93%

Ahogy előttem leírták...szerbia nem egy jó hely, a pozitív pontjaidról meg annyit:


"Például nem tagjai az EU-nak, nem kell a sok embernyúzó jogszabályt és rendeletet betartani"...mert az EU-ba lépésnek vannak feltételei is, de szerbia is az EU tagságra pályázik.


"őket egyenlő félként kezelő oroszokkal barátkoznak"...mert az oroszok pont azok közé tartoznak akik bárkit is egyenlő félként kezelnek.

2011. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

"nem kell a sok embernyúzó jogszabályt és rendeletet betartani és a kizsákmányoló EU helyett"


Ahhoz képest ezerrel pitiznek az EU-nak, hogy vegyék be őket.


"őket egyenlő félként kezelő oroszok"


Muhahaha... hahaha... muhaha...

2011. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Szidjatok csak az a szerbeket...Ne ertsetek felre en magyar vagyok es nagyon büszke vagyok a hazamra de szerb penznem erösebb mint a forint ami szerintem nagyon ciki...
2011. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Vajdaságban éltem születésemtöl fogva, vagyis 14évig. 3,5éve kinn élek Ausztriában, szerencsére!

Vajdaságban nincs munka, kevés fizetések vannak, nagyon rosz a megélhetöség :(


18/L

2011. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!