Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért idegenkednek sokan az...

Miért idegenkednek sokan az arab, pakisztáni, bengáli, afgán, iszlám kultúrkörtől és utasítják el ezek terjedését, a környezetük ilyen irányú átalakítást?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Én tisztelek minden kultúrát, de nem szeretném, ha mindent összekevernénk.

Európába nem valók sem mecsetek, sem lefüggönyözött nők, sem pedig afrikai törzsek.



Aki a pakisztáni kultúrát szeretné tanulmányozni az elutazik Pakisztánba.

2016. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Molyember ***** válasza:
74%
Mert elmaradott, konzervatív, vallás-alapú társadalmak, amiktől minden olvasott, kritikus gondolkodásra képes ember irtózik.
2016. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert mondjuk sokban különbözik a miénktől?
2016. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Átalakítását? Na ne szórakozz.

Amúgy egyértelmű provokáció a kérdés.

2016. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Mert mi vagyunk itt itthon, s lesznek szívesek a fenti kultúrkörből érkezők alkalmazkodni hozzánk. És ha nyáron a kedvenc törzshelyemen kint az utca felől klottgatyában ülve a sörömet kortyolom, mellettem meg az asszonyom ül lenge ruhában és sonkás pizzát falatozik, akkor szépen befogják a szájukat és átmennek az utca túloldalára és megköszönik, hogy otthonra lelhettek Európában.


Mi mikor nyithatnánk disznóhúst és szeszt áruló boltokat valamint katolikus templomot déli harangszóval a fentiek országaiban?

2016. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem érdekel, mit csinálnak a kultúrájukkal, amíg tiszteletben tartják az én kultúrámat. Ha erre képesek, felőlem a szomszédba költözhet egy néger muszlim család is. Ha viszont ezt nem tudják betartani, felőlem hazamehetnek éhen halni vagy golyófogónak.
2016. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert konzervatívabb és kevésbé liberális, ahhoz képest amiben mi élünk. Szerintem ezért.
2016. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Hát én nem idegenkedem ettől.

Örültem amikor végre Budapesten is bővült a kínálat, lettek giroszosok, kínai és indiai éttermek, egy-két szép mecset sem ártana, buddhista szentélyek és brahmanista templomok mellett. Afrikában sokszor jártam, ilyesmi is kellemes emlékeket ébresztene.

Jó volna, ha Budapest is fejlődne és a magyar nemzeti hagyományok mellett kulturálisan kicsit színesebb, világvárosiasabb, változatosabb lenne, mint mondjuk Frankfurt, New York vagy Szingapúr.

2016. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Hat tudod elozo, en sokkal jobban orulnek neki, ha Budapest megtartana JELENLEGI jelleget.



Mar csak anyagi okokbol is. Akkor egy csomo turista jonne ide, hogy

" je, itt nincs egymasra hanyva az osszes kultura! Milyen erdekes!"


(Nehogy valaki a masodik bekezdest komolyan vegye!!!!!!!!!!)

2016. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

Azért, mert nem ismerik őket, csak felszínesen, és mint minden egyszerű ember, le akarják tudni 2 szóval az egészet.

Ha már terhelve van a kis csökött agyuk 3 szóval többel, akkor azt már nem fogják érteni, és idegesek lesznek...

És mivel szupergyerekként voltak nevelve, nehogymán más mondja meg nekik, mi a tuti.

Kb így működik egy ilyen "ember" egyszerű mint a faék, igazodjon mindenki őhozzá, vagy menjen mindenki a francba.

2016. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!