Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orosz Mihály Zoltán (Érpatak...

Orosz Mihály Zoltán (Érpatak Jobbikos polgármestere) kicsit olyan mint az iszlám terroristák, nem?

Figyelt kérdés

Aki nem ismeri nézze meg néhány megnyilvánulását az interneten.


Azt hiszi hogy az ő szava és véleménye az egy és sérthetetlen szent igazság, mindenki más pedig pusztuljon.


2015. dec. 28. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2015. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem jó lett az élet Érpatakon, mióta ő polgármester.


Tudsz valami értelmes érvet is felhozni, hogy miért hasonlítana az iszlám terroristákra?

2015. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, ha arra akarod nevelni a gyereked, hogy csomó mindenkit gyűlöljön főleg a zsidókat és a cigányokat akkor nincs nála jobb személy a példamutatásra.
2015. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ott az érv a kérdés leírásában ha elolvastad. Megnéztem videókat amiben szerepel, szerintem abszolút egy arrogáns cezaromán. A maskarás performanszairól már nem is akarok beszélni. (még mielőtt bárki le akarna támadni ezzel nem vagyok se fideszes, se komcsi, se liberális)
2015. dec. 28. 18:26
 5/18 anonim ***** válasza:

"szerintem abszolút egy arrogáns cezaromán"


Ez a leírás gyurcsányra/orbánra nem igaz?


"Azt hiszi hogy az ő szava és véleménye az egy és sérthetetlen szent igazság, mindenki más pedig pusztuljon."

pl. dk azt mondja, hogy egyedül ők és csakis ők a demokraták, mindenki más csúnya gonosz náczitrappista (még a többi baloldali pártocska is)...

lásd: amikor egymást verték a ballibek egy tüntetésen, azon vitatkozva, hogy ki a nagyobb demokrata. :D

2015. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az hogy Gyurcsány meg Orbán ilyen, az egy Jobbikos polgármestert mentesít, hogy akkor már ő is lehessen már ilyen?
2015. dec. 28. 18:41
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%

"Ott az érv a kérdés leírásában ha elolvastad."


Az nem érv és egyáltalán nem olyan idióta mint ahogyan sok liberális beállítja.

Én már korábban ismertem nézegettem a megnyilvánulásait és semmi kivetni valót nem találtam benne.


Amúgy meg elítéli az iszlám terroristákat szóval az, hogy

"Azt hiszi hogy az ő szava és véleménye az egy és sérthetetlen szent igazság, mindenki más pedig pusztuljon." nem érv.

2015. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19:40: szóval a jelképes akasztgatás a falu főterén szerinted rendben van. Gratulálok.
2015. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Meg a maskarás bál amit lerendez, meg a szánalmas értetlenkedés hogy őt miért is nem engedi be a melegfelvonulás területére. Igazából a Jobbikot égeti le szerintem.
2015. dec. 28. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!