Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hadjárat a Szentföldre?

Hadjárat a Szentföldre?

Figyelt kérdés

Ez mégis mit takar? Kiket lehet ott legyőzni? Mi a célja?

Ne haragudjatok, de ez mindig is érdekelt, és sosem magyarázta el senki. A válaszokat előre is köszönöm.


2016. jan. 31. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
És te vagy az internet egyetlen felhasználója, akit az összes kereső szolgáltatás kitiltott a lehetséges felhasználói közül?
2016. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A középkori keresztes hadjáratokról akarsz még többet megtudni, vagy napjaink konfliktusai érdekelnek inkább?
2016. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, ne haragudj, de szeretném tényleg megérteni a dolgot, ezért fordultam hozzátok. :)

Második, a középkori hadjáratok érdekelnének. :)

2016. febr. 1. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

"Első, ne haragudj, de szeretném tényleg megérteni a dolgot, ezért fordultam hozzátok." - És miért gondolod, hogy itt érthetőbb és részletesebb válaszokat kapsz, mint amilyeneket egy kereső adna?

Mert az egy dolog, hogy ha az ott olvasott anyagokból nem értesz, akkor itt rákérdezel, de azt várni, hogy itt valaki neked oldalakon keresztül fog magyarázni, az - ha jó indulatú vagyok - naivság.

2016. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítom a kérdéseimet, hátha így megértitek, mire is várnám a választ. :)

A Szentföldre indított hadjárat egyenlő a keresztes hadjárattal? Pontosan hol is van ez a Szentföld földrajzilag? Milyen katonai sikerrel jár, ha valaki sikeres háborút indít a Szentföldre? Ki az ellenség? Ez milyen vallással van összefüggésben?

2016. febr. 1. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:

A katharok ellen is volt keresztes hadjárat.

[link]

[link]

[link]

2016. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!