Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szívebben lettél volna más...

Szívebben lettél volna más ország szülötte, annak lehetőségeivel és anyanyelvével?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyiké és miért? Sértegetéseket nem kérek, köszi. Én német lennék nagyon szívesen, de nem a Hitler-i vagy azelőtti időkben, hanem mivel a 80-as évek végén születtem, az nekem odaszületés szempontjából tökéletes lett volna. A másik opcióm Írország lenne, de az még csak képzelet alapján, még nem jártam ott, de remélem hamar bepótolom, mindenesetre angol lenne akkor az anyanyelvem, amely ugyanolyan remek mint a német, és Angliához képest Írország biztonságosabb.

2016. febr. 2. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

pedig Hitler idejében élte egyik aranykorát Németország egy pár éven át

Én szivesebben lennék Németország szülötte de sajnos ide születtünk de mondjuk még mindig jobb mint a ruszki tajga

2016. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2016. febr. 2. 08:10
 3/10 A kérdező kommentje:
hát engem hidegen hagy, hogy Hitler alatt milyen 'aranykorát' élte, szerintem szörnyű idők lehettek.. 89'-ben viszont ledőlt a berlini fal és teret nyert a szabadság és liberalizmus :D
2016. febr. 2. 08:13
 4/10 anonim ***** válasza:

a zsidóknak biztos rossz volt de a német polgároknak aligha

Egész európa németeknek dolgozott

2016. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kanada.

Be szeretném járni az ottani vadont.

2016. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Chilében szerettem volna tömegközlekedés ésszerűsítő- és hosszúságkiegyenlítő mérnök, Kelet-Nyugat fekvésű repülő kifutópálya tervezése anélkül, hogy érintenénk Argentínát és az óceánt tervezőmérnök, folyók belépési és kilépési pontjait számon tartó adminisztrátor, határok védelmét ellátó hadászati főparancsnok különös tekintettel az orosz vadászpilóták belépése és kilépése között eltelt igen kevés idő megmérése magas frekvenciás műszerekkel, különös tekintettel az USA határszakasz hosszával összevethető határhosszúságra és hogy itt nincs a két határ között egy országra, cunami megfigyelő az országhoz tartozó Húsvét-szigeteken, hogy előre jelezzük a magas hullámokat, mert egyszer jön a cunami és akkor annyi nekünk kutató lenni.
2016. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz svájcinak vagy norvégnak lenni.
2016. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam játszani a gondolattal, de születhettem volna németnek is, körülbelül akkor, mint amikor Magyarországon születtem.
2016. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Svájc vagy Japán.
2016. febr. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Írország:)
2016. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!