Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan származnak cigányok?

Honnan származnak cigányok?

Figyelt kérdés
Semmi rosszindulat, egyszerűen nem tudom.. :)
2010. márc. 29. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jó nagy bunkók a cenzúrázók már nem azért...

Aki ezt olvassa az tudja meg, hogy ez volt az eredeti cím:

"Ki találta fel a cigányokat?"

Na lehet ezt is újra cenzúrázni hülye bunkó gyakorikerdesek.hu-sok...

2010. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
pontosabban ki találta fel és miért? :)
2010. márc. 30. 21:10
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Honnan származnak? Hát ők egyfajta betegség, egy vírus. Paraziták, férgek
2010. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
sokan azt tartják indiából, az angolok pedig azt, hogy egyiptomból (gypsy _Egyptian-ből)
2010. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Nos ami azt illeti en is cigany vagyok es engem is nagyon erdekel az eredetem. Sokat olvastam mar errol,de ami azt illeti senki sem tudja pontosan 100 %-ban. Az meg, hogy Indiabol szarmazuk egy nagy butasag. Kint elek kulfoldon volt mar nagyon sok Indiai munkatarsam, akikkel egyutt dolgoztam, az iskolaban nem nagyon, mert katolikus iskolaba jarok, de a munkahelyemen rengeteggel talalkoztam nevetgeltem, beszelgettem kerdezoskodtem a vallasukrol szokasaikrol, es egyaltalan semmi hasonlosagot nem veltem felfedezni.

Ok teljesen mas gondolkodasu, szokasu vallasu emberek. Nem olyanok mint mi.

A ruhajuk, az eteluk, kulonbozo arc bor motivumok semmi. Ok masok nem olyanok mint mi. Az meg, hogy a nyelvben vannak nehany kozos kifejezesek szavak, az semmit nem jelent. Ha igy vesszuk akkor lehetunk spanyolok sot meg angolok is, ez butasag. Murder annyit tesz angolul, hogy gyilkolni, gyilkossag, ciganyul ugyanazt. Csupan a nyelvre alapozni egy nep eredetet butasag. A szokasokra, oltozkodesre kulturara zenere, kulsore vonasokra kene alapozni nem teljes mertekben a nyelvre.


Talaltam egy oldalt ami, szerintem eleg okosan probalja kikuszalni a szalakat, akit erdekel elolvashatja.


[link]

2013. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Érdekes egy cikk, és meglepő a vége!
2013. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!