Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék barátokat...

Hogyan szerezhetnék barátokat és élhetnék normálisan? Többi lent

Figyelt kérdés

Régen voltak barátaim.. kiskoromban a legjobb barátnőmmel költözés után távolodtunk el egymástól. Ma már nem is tartjuk a kapcsolatot. Később általános iskolában szereztem néhány barátot, ami 4 évig tartott.. Kiderült hogy átvertek, és nevettek rajtam, holott én megbíztam bennük és igaznak véltem őket. Ez nagyon megviselt. Azóta nem tudok túlságosan megbízni az emberekben. Így évek múltán lett néhány barátnőm de már eltávolodtunk egymástól és/vagy nem tartjuk a kapcsolatot.

Már egy ideje úgy érzem hogy szeretnék őszinte barátokat,akikkel mindent megoszthatnék.:-)

Sulival már végeztem, depressziós vagyok és egész nap a négy fal között töltöm mindennapjaim.. Változtatni akarok.. :)

Hogy szerezhetnék magamnak barátokat?

Köszi.



2016. febr. 19. 02:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy sulival már végeztél? Tehát már dolgozol? Ismerkedj munkahelyen, szerezz valami hobbit és ott ismerkedj (konditerem, horgászat, motorozás...) Egyébként meg ilyen az élet. Ember embernek farkasa. Nekem is kevés barátom van de azokban teljesen meg lehet bízni teljesen kiismertük egymást egyébként volt osztálytársak. Ennyi idősen már nem fogsz igazi barátokat találni de haverokat még lehet szerezni. És ne úgy tekints magadra mintha ez a te hibád lenne. Sehol sincs ilyen szabály hogy muszály hogy legyenek barátaid de persze nem rossz ha van. Nem tudom hogy tudtam e segíteni, remélem Igen
2016. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem könnyű. Tűzz ki célokat és valósítsd meg őket. Ez a legalapvetőbb. Először kis célokat, később nagyobbakat. De addig ne növeld az "adagot", amíg kellő sikerélményben nincs részed. Keress munkát sürgősen (ha még nincs), ismerkedj ott, de ne tolakodj. Ma nem olyan a világ, ebben a mai magyar rendszerben a gyanakvás a legfőbb tulajdonság. Mindenki mindenkire, ok nélkül. A fő ok a félelem, a bizonytalanság.

A cselekvés az egyetlen, ami kirángathat a depresszióból. Ha az már nagyon megy, jöhetnek az elvontabb dolgok, mint barátság, stb. Tudnod kell, ma sokan vagytok. Keressétek egymást, segítsetek egymásnak. Higgyetek egymásban.

2016. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nem tesznek semmit a baratsagokert, elvarjak, hogy meghivjak oket, o soha nem hiv meg senkit, akik nem tudjak apolni a kapcsolataikat, sajnos, azt hiszik ajandekba kaptak az eletuket, az ilyeneket meg kell buntetni, es vannak, akik meg soha nem mennenek vendegsegbe, mert csak nekik volt lehetoseguk eloszor onallo eletet elni, az ilyeneknek is be kell bizonyitani, hogy a vendegeskedes sincs ingyen, vannak jo es rossz kommunikatorok, az embernek el kell donteni hol all, es megbekelni a sorsaval, kesz, nekem volt egy baratnom, akit ugy utaltam, amiert voltak baratai es csaladja, tenyleg, olyan nagyra hizott ennyi hizelgesre
2016. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!