Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik város (ok) a legélhetőb...

Melyik város (ok) a legélhetőbbek Magyarországon? Lent

Figyelt kérdés

Saját véleményekre vagyok elsősorban kíváncsi. Szerintem: Győr ( van minden, programok, lehetőségek, mégsem akkora mértékű mint Budapest)Budapest nekem túl sok, minden szempontból (emberek, zaj, tömeg, paneldzsungelek Pesten, stb.)

Szegeden még sosem jártam, állítólag jó hely, Szombathelyen már éltem, annyira nem tetszett, inkább egyetemistáknak lehet jó, de amúgy nem nagy szám.

Pécsről nem tudok nyilatkozni, csak turistaként voltam még ott, megosztó véleményeket olvastam eddig róla.

27/N



2016. febr. 26. 17:53
 1/9 anonim válasza:
63%
Szeged szerintem. :) Nekem legalábbis nagyon szimpatikus jelenleg budapesti vagyok és nem szeretem fent említett okokból.
2016. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem Székesfehérvár! Nagyon szép hely, a belváros gyönyörűen fel lett újítva, rengeteg program közül válogathatsz, és egyre csak fejlődik! Szerintem a legszebb hely Magyarországon!

2016. febr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
29%
Mindenképpen Sopron! :)
2016. febr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Mi ??!!! Hat a tisza melletti Újlőrincfalva a jo ..meg Sarud ,Poroszlo.bar az nemnagyon .de amugy akkor Szekesfehervar v Gyor nemtudom
2016. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zalaegerszeg elég szép és jó hely szerintem.
2016. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár
2017. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Debrecen
2017. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, ez jó vicc volt. :D
2017. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, de nem szeretem, kálvinista és teljesen klikkes város, lelketlen. (Kietlen vala a föld, puszta, és csak a szél fúva rajta.)
2018. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!