Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy húzgálnak...

Mit jelent az hogy húzgálnak a romák, mit csinálnak ilyenkor vagy mit mondanak?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem féltékeny vagyok vagy ilyesmi, és nem provokálásból kérdezem csak kiváncsi vagyok. Egész nap lent állnak a plázák előtt meg a sétálóba, nem csinálnak semmit és mégis mindenre telik nekik, mindegyiknek 10tonna aranylánc van a nyakán kezén stb.., még a gyerekeken is. Elsősorban nem az a válasz érdekel, hogy lopnak meg csalnak meg ilyesmi. Hanem arra hogy:


- Miből csinálnak pénzt?


Egyszer láttam hogy ezek az uri cigányok akikről irok húzgálnak, de hogy?


- Mit jelent hogy húzgálni?


Múltkor pl. egy cigány nő félre vitt egy magyart és 2 perc elteltével a lányával 200.000-et vettek el, de nem értem hogy, mit mondhattak neki hogy kitette a pénzt a magyar?


- Ti láttatok hasonlót?

- Húztak már le?

- Aki tud irni valami érdekeset az irjon minden érdekel.


Köszi a válaszokat előre is, és szeretnék megkérni mindenkit hogy ne indulatból válaszoljon! Köszi


2010. ápr. 2. 16:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
51%

segélyből él a nagy része.

na meg ott van a cigány maffia , a "behajtók" akik védelmi pénzt szednek a klubboktól , szórakozóhelyektől stb.

fenyegetnek embereket,rettegésben tartják őket, és cserébe,amiért nem nyírják ki a családjukat az emberek fizetnek nekik .

nagyon aljas és mocskos dolgokat csinálnak az emberekkel.

persze nem a fajtájukkal.

hanem a magyarokkal....

2010. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
ne indulatból válaszoljunk? hát már ne is haragudj,de ilyen kérdést feltenni,érdekes ha a romákról van szó,hogy összetudnak gyűlni az emberek,nem védeni akarom őket,ronda egy népség,de nem csak őket kell szidni,azt miért nem kérdezted meg kedves kérdező,hogy a politikusoknak miből futja Audikra,meg külföldi nyaralókra?
2010. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%

politikusoknak egyértelmű h miből van pénzük : az állam, a magyar emberek pénzét lopják. ezt mindenki tudja.


amúgy a cigányok tényleg olyanok,mint a politikusok :lopnak,csalnak,hazudnak és némelyik még embert is öl.

2010. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
az embereket megtéveszti az,hogy a politikusok műveltek jól öltözöttek,és ezért kevésbé utálják őket,mint a romákat,akik csúnyán beszélnek büdösek stb. A politikusok tanulták a lopást csalást,a romák így születtek,nagyjából ennyi a különbség közöttük.
2010. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hàt amit tapasztaltam,hogy a cigany ad kölcsön a masik ciganynka 5000 forintos kamattal pénzt,ha csak 3-an kérnek kölcsön egy honapban,az is 15 ezer plussz...

De legtöbbnek van nöje,aki prostitualtként dolgozik ,föleg külföldön.S ezek a nök nem kényszerböl dolgoznak,magam is meglepödtem,de szivesen hasznaltatjak ki magukat.

S van aki behjatoként dolgozik.Magyar tartozik magyarnak,a cigany megy megfenyegetni...

Nem utolso sorban segélyekböl is jol megélnek

Nem huztak még le egyébként.

2010. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
persze általánosítani nem szabad,csomó roma haverom van,akik jó fejek,és vannak olyanok is akiknek magasabb a végzettségük,mint sok magyarnak.
2010. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azt jelenti h elveszik az emberek pénzét,és minden olyan dolgot amit pénzzé lehet tenni...van aki kicsiben van aki nagyban csinálja...

amúgy nagyon elkanyarodtatok a témától:D

2010. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felénk ezt hívják bodza szedésnek.
2010. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
74%
Havarjaimat is húzták már le,elővette a kést a rohadt cigány,és aztmondta,hogy vagy odaadjátok a pénzt,vagy elvágom a torkotokat. Ennyire egyszerű. Érthető módon haverjaim inkább pénzt adtak.
2010. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A múltkor az utcán lehajolt előttem egy roma férfi, felvett egy aranygyűrűt a földről azzal, hogy épp most találta. Rögtön nekem tapadt, hogy vegyem már meg, olcsón adja! Nagyon kéne neki a pénz! Megnéztem a gyűrűt, ordított róla, hogy trombitaréz, mondtam a fickónak, hogy itt van 20 méterre egy zaci, vigye be oda! Persze ez már nem tetszett neki, ott kiderült volna a sunyiság. Ezt csak azért írom, mert biztosan talál naponta egy két olyan balekot aki beszopja ezt a sztorit. Na ez is egy lehúzás.
2010. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!