Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy elhagyott...

Mit tegyek, ha egy elhagyott igazolványt találok, de nem tudom az elérhetőséget kideríteni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
leadod a rendőrségen...esetleg, elhagyod a rendőrség lépcsőjén ha nem akarsz keresztkérdéseket
2016. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A diákigazolvány rajta van a tulajdonos lakcíme. ezek szerint még nem láttál ilyet :)
2016. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, de ők elveszett osztályként működnek és várnak, vagy adatbázisból hivatalból kikeresik az elérhetőséget és eljuttatják az illetőnek?
2016. márc. 19. 18:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Mintha a falnak beszélne az ember.
2016. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott ahol találtad .
2016. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem tudom otthagyni, mert elhoztam


nem akarok elutazni a lakcímre

2016. márc. 19. 23:05
 7/12 A kérdező kommentje:
(elérhetőség alatt én nem lakcímet szoktam érteni, hanem telefont vagy e-mail címet)
2016. márc. 19. 23:06
 8/12 anonim ***** válasza:

"igen, de ők elveszett osztályként működnek és várnak, vagy adatbázisból hivatalból kikeresik az elérhetőséget és eljuttatják az illetőnek?"


Nem mindegy neked? Talált személyazonosító igazolványokat le kell adni a rendőrségen, slussz passz. Ők meg teszik majd a dolgukat. Mit zavar az téged, ha akármit is csinálnak vele? Nem a te dolgod.


Egyébként aki elveszítette, az valószínűleg hamarosan bemegy a legközelebbi rendőrségre bejelenteni azt, mint minden normális ember. Azok a rendőrök utánanéznek az adatbázisban, látják hogy hol lett leadva (jelen esetben te hol adtad le), és értesítik az illetőt, hogy megtalálták a személyijét.

2016. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan messze lakik?
2016. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha beqúrod a legközelebbi postaládába, a posta már intézi.
2016. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!