Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Talaltam egy személyi igazolvá...

Talaltam egy személyi igazolványt és egy pénztárcát be vigyem a rendorsegre vagy nem? Nem gyanusitanak meg hogy én csináltam valamit? (Bocsia helyes irasért de ztelefonon vagyok és gyorsan írtam)

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 16:43
 1/10 anonim válasza:
88%

Keress rá Facebookon a személyre és kérdezz rá nem e hagyott el valamit!

Ha tud leírást adni akkor az övé.

Amúgy meg jaja, vidd be a Rendőrségre, nem lesz belőle baj.

2014. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Óvatosan, mert ha valaki előtted kivette a pénzt, és eldobta a cuccot, sokáig bizonygathatod, hogy nem te voltál a lopó!
2014. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne vigyed bajba kerülsz,inkább névtelenül juttasd el a gazdájának.
2014. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elsőbbségivel fel szoktam adni postán, ha ott a lakcím kártya is.
2014. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is találtam egyszer. Megkerestem fb-on. Írtam neki, hogy megtaláltam, aztán megbeszéltük, hogy feladom a címére. Szerintem ez így gyorsabb, egyszerűbb volt, mint rendőrségre menni. Ha nem találtam volna meg, vagy nem lett volna címe, csak akkor adtam volna le a rendőrségen.
2014. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer ellopták a táskámat, valaki megtalálta egy olyan utcában, amerre nem is jártam és visszahozta nekem. Becsengetett és elmondta hol találta és én nagyon örültem, hogy legalább az igazolványok és a kedvenc pénztárcám megkerült, még ha a pénz nem is. Eszembe sem jutott, hogy arra gyanakodjak, aki visszahozta. Az nagyon hülye tolvaj lenne, aki visszaviszi az ellopott cuccot. :)
2014. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lakcímkártya nincs hozzá?
2014. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pénztárcában mi van?

Van még benne pénz?

2014. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Melyik rendőrségre akarod bevinni?

Ahol a tulaj lakik? (Mert ott fogja keresni)

2014. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, hiszen tényleg melyik tolvaj vinné vissza a kifosztott tárcát? Vagy add le a rendőrségen, vagy ha egyedi név és fenn van a face-en, akkor írj rá.

Én nagyon örülnék, hogy ha veszett a pénzem is, de legalább nem kell új iratokat készíttetnem.

2014. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!