Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen magyarul is megjelent...

RobiRey kérdése:

Milyen magyarul is megjelent képregényeket, képregény sorozatokat érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok van manapság tudom. De mégis érdekelne hogy melyik sorozatok a legjobbak milyen kiadványok sikerültek a legjobban és ez szerint szeretnék belevágni a gyűjtésükbe.

2016. márc. 29. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy milyen témában gondolkodsz?


Én például gyerekkorom óta szeretem a képregényeket, de nem a szuperhősös és japán darabokat hanem Garfield, Donald Kacsa, Kázmér és Huba, Snoopy, Tom és Jerry... Sajna sok már enm kapható, internten viszont még fellelhetőek a régi számok is.

2016. márc. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont, hogy magyar nyelven egyáltalán nincs nagy választék a képregényekből, ráadásul soknak egyszerűen csak abbahagyják a kiadását, mert veszteséges.
2016. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy igaz e vannak amik a 90' években voltak vagy amik a 2000 években és vannak a mai főleg ilyen marvel + kiadások. Pókemberből is van hihetetlen fantasztikus csodálatos és hát ahogy előbb is irtam a kiadás éve is külömböző. X-men-ből is van sok fajta superman vs batman stb. Konkrét válasz érdekelt volna hogy na 89-ben jelent meg ennek és ennek az első száma megjelent x szám na azokat érdemes beszerezni mert nagyon jól sikerültek. Ennek meg ennek az a hibája hogy rövid nem Írja le konkrétan mi történt vacak sorozat. Ilyen valaszt szeretnék aki tud annak köszönöm előre is.
2016. márc. 31. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!