Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem bunkóság ugy kijelentkezni...

Nem bunkóság ugy kijelentkezni msn-ről és skype-rol hogy nem köszön el az illető?

Figyelt kérdés

Legalább egy jelentéktelen szia, vagy valami,..

de egyszercsak eltünik,..hmmm

gyenge jellem


2010. ápr. 4. 23:51
1 2
 1/16 anonim válasza:
88%

Eleinte én is úgy gondoltam. De aztán sok órán át volt a gép bekapcsolva, közben elmentem ide-oda, gondolom a partnerem is... És mivel sok partnerem volt/van online, manapság már nem csinálunk ebből gondot, ha egyszer-egyszer eltűnik egy-kettő, köszönés nélkül.


Velem is volt már olyan, hogy két órát nem a gép előtt voltam, aztán idejöttem, és simán kikapcsoltam minden programot, a fenének volt kedve a fent lévő 12 embertől egyenként elköszönni (ráadásul ha elkezdek jóéjtezni meg sziázni, mindig visszaírnak valamit, amire még választ várnak).


Hmm.. akkor lehet, én is gyenge jellem lettem? Elgondolkodtatott a kérdésed.

2010. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Néhány ismerősöm elköszön de azonnal lép ki nem várja meg a választ. Na ez is pofátlanság az én részenről, utálom mikor szia és még meg se nyomtam a s betüt de már kilépett.
2010. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
en meg azt nem birom, amikor csak annyit ir, hogy szia. Meg pontot sem rak. Szerintem egy felkialtojel nelkul az kb olyan mint a kopj le...
2010. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
00:09 én nem szoktam és nem annak szánom :)
2010. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Én csak attól tartom bunkóságnak, akivel folyamatosan beszélek. Ha beszéltünk pár szót az elmúlt 3-4 órában, akkor nem zavar, ha lelép szó nélkül, én is szoktam.
2010. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Bunkóság egyértelműen. Akkor is, ha sok emberrel tartja valaki a kapcsolatot. Az emberi kommunikációba beletartozik az üdvözlés találkozásokkor és búcsúzáskor. Ha ez valakinek nehezére esik, szorítkozzon a számítógéppel való kommunikálásra. Attól nem kell elköszönni. Vagy beszélgessen a fákkal.


Manapság pont a tahó MSN miatt terjedőben van az a szokás is, hogy vadidegen emailt küld neked, és a tárgy ugyan ki van töltve, de megszólítás nuku, csak puff, bele a lecsóba. Ez bunkóság. Mert az email szegről-végről a hagyományos levél digitális változata, és illik megszólítani, akinek szánjuk.

2010. ápr. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
de igen az. aaaz én ismeröseim közt is már volt ilyen.
2010. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Tévedtek, nem bunkóság, a messenger szerepe miatt nem az. Egyszerüen félreértelmezitek a szerepét, a messenger egyfajta irc utód, színes szagos, de akkor is irc.

Az irc pedig nem telefon, épp ez az egyik legjobb dolog benne, nem vagyok hozzákötve. Nem kell felvennem és reagálnom egyböl, nem kell a beszélgetést bucsúzással lezárnom, ugyanis a beszélgetésnek sosincs vége.


Aki ezt bunkóságnak tartja az máshogy használja ezt a szolgáltatást mint amire eredetileg készült, azért gondoljátok igy mert ti ott ültök és ahogy jön egy üzenet egyböl reagáltok, igy ezt várjátok el a parnertől ti is. Csakhogy ezt nem igy kell, ha azonnali válaszokat vártok, ha szeretnétek hogy minden partneretek elköszönjön akkor hívjátok fel őket telefonon.

2010. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is bunkóság, én mindig elköszönök. IRC-n is szokás elköszönni.
2010. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Irc-röl nem szokás kilépni, felébredsz és elolvasod a többiek miket irkáltak.

Messengeren pedig hogy köszönsz el, 13 partnered mindegyik ugorjon a géphez egyszerre visszaköszönni mert te mész aludni?

2010. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!