Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem bunkóság ugy kijelentkezni...

Nem bunkóság ugy kijelentkezni msn-ről és skype-rol hogy nem köszön el az illető?

Figyelt kérdés

Legalább egy jelentéktelen szia, vagy valami,..

de egyszercsak eltünik,..hmmm

gyenge jellem


2010. ápr. 4. 23:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Úgy köszönök el MSN-en úgy hogy szia, ha nem jön válasz akkor lelépek. Nem bunkóság az szerintem, hogy nem várod meg hogy visszaköszönjön, sietsz dolgod van és ennyi.

Te meg ha nem lépsz le irc-ről, a gépet se nyomod ki hanem ott alszol előtte akkor gratulálok.

2010. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem sem bunkóság, és akik itt azt írták, hogy bunkóság, na velük és a hozzájuk hasonlókkal nem szeretnék soha kapcsoaltba kerülni, de azokat is sajnálom akik már kapcsolatba kerültek veletek. Nehéz lehet egy olyan emberrel kapcsolatot tartani aki minden jelentéktelen dolgon elkezd rinyálni. Mert nem köszöntél el a gépen (ami csak a kockáknak számít amúgy is), vagy nem tettél ki egy pontot, egy vesszőt. Rinyálás a köbön.
2010. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

Oké, tegyük fel beszélsz 5 emberrel msn-en, menned kell, mindegyiknek odaírsz egy sziát és kész. Nekem 5*2, azaz 10 mp-et vesz igénybe, nem tudom, miért olyan nehéz ezt megcsinálni. Ha valami bevezetőmondatot is írok, akkor talán lehet 20 mp is :) Most ez az indok, hogy nem köszöntök el? Mert idő? Hát halljátok ha ennyi időtök nincs... Nem is kell megvárni, hogy visszaírjon, csak egy jelzés a másiknak, hogy leléptem, ha visszajön a géphez.. Szerintem alap dolog, hogy elköszönök, ugyanúgy mint amikor ráírok valakire, nem csak úgy in medias res kezdem a mondandómat, hanem egy igen megterhelő sziát, hellot vagy más üdvözlő formát is odapötyögök az elejére. (Feltéve ha nem olyanról van szó, amit azonnal mondani akarok, mert nagyon fontos)

Na szóval nekem nem kell mindenféle pusszcsiizást írni, meg idióta jeleket sem küldeni 1 órán keresztül, csak hát azért valamit sztem illik odabiggyeszteni.

17L

2010. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

17:37

így igaz

valahogy így gondolom én is

2010. ápr. 5. 17:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem hiába irkálnál sziákat, úgysem reagálnék. Valszeg épp tv-zem, vagy teregetek vagy igy bármi. Én is köszöngessek el mikor elmegyek teregetni fél órára, mert ha nem akkor bunkó vagyok? Ha igy müködne a dolog hamar megunnátok.

Irc mindenki akkor ül oda, akkor reagál mikor ideje, türelme van, visszaolvassa a többiek miket irtak, ha lényeges reagál kifejezetten erre, ha nem folytatja máshol a beszélgetést.

Ez a poén az egészben, emiatt népszerü ez a kapcsolattartási mód, mit gondoltok miért van beépítve ezekbe olyan jelzés, hogy elérhető, nem elérhető, aktív, nem aktív, ne zavarj, üzenetek továbbítása akkor is ha épp offline voltál, stb?

Lehet hogy két nap múlva kapja meg, olvassa el amit irtál neki, én meg is 'őrülnék' ha ezeknek a 90%-a köszöngetés lenne.

Ez olyan mintha az emailt próbálnád megrendszabályozni, pl. válaszoljon mindenki azonnal a beérkezett levelekre, mert ha nem az bunkóság. Egyszerüen nem erre van, emailnél elfogadjátok, irc-nél miért nem?

2010. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem nem különösebben izgat, bár az ismerőseim nagy része nem csinál ilyet, ha néha előfordul nem ügyezek rajta, biztos siet, esetleg ledobta, előfordul. Ha a barátnőm csinálná az szarul esne és arra már magyarázatot várnék..
2010. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!