Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemen nem gáz a spagettipá...

Valaki : kérdése:

Egyetemen nem gáz a spagettipántos felső?

Figyelt kérdés

Nem készültem a jóidőre és csak ez van itt, amiben nem sül ki a zsírom, nem kivágott, viszont a vállaim meg a hátam látszanak.

Ez illetlenség egy órára?


2016. ápr. 7. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen egyetem, milyen óra...

Nálunk előadásokon nem foglalkoznak azzal, hogy ki milyen ruhát vesz fel.

2016. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább moss ki egy rendes pólót, sose lehet tudni, milyen oktatót fogsz ki. Én nem mennék még kánikulában ilyenben, mert illetlenségnek tartom.
2016. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A SOTÉ-n simán bementem derékig érő, pántos felsőben és miniszoknyában előadásra, gyakorlatra is, amikor kánikula volt. Senkit nem zavart, ez nem egy zárda, vagy egyházi gimnázium.:-)
2016. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kánikulában nem számít, április elején, hát..., ha nincs másod.
2016. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már mi lenne a baj vele? Senkit nem fogja érdekelni, a tanárt főleg nem.
2016. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát csak ez már nem a középsuli, ahol elmehetsz egy kis darab függönyben is.

Végülis nem vállaltam be, illetlenségnek tartottam én is. Nem szeretném, hogy a tanárok megjegyezzenek, hogy ez nem bír illően felöltözni

2016. ápr. 13. 21:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy egyetemi tanár nem azzal fog foglalkozni, hogy 25 fokban eltakartad-e magad tokától bokáig.:-) A tudásod számít, nem a spagettipánt, de amúgy azt csinálsz, amit akarsz.
2016. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tanára válogatja. Volt olyan középkorú férfi tanárunk, aki a csoport előtt megszégyenített (egy amúgy visszafogott) lányt, mert nem bírt rendesen felöltözni. Mini/kivágott ruhák nem az egyetemre valók! 30 fokban is fel lehet venni egy lenge, de visszafogott ruhát/ sifon anyagú felsőt, hogy ne gyulladj meg a hőségben.

Egyébként én is szeretem mutogatni magam, ha úgy adódik, de az meghagyom az egyetemen kívülre.

2016. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szűzmáriám, nem gondoltam volna, hogy közel az 50-hez nyitottabb és vagányabb leszek, mint a mai huszonéves generáció.:D
2016. ápr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyitottak vagyunk mi is, de az illemet be kell tartani ahhoz, hogy komolyan vegyenek. :)
2016. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!