Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek nők akik tényleg...

Ret_close kérdése:

Léteznek nők akik tényleg szeretnek horgászni?

Figyelt kérdés
számomra ritka dolog az ilyen de tényleg létezik ilyen nő?
2016. ápr. 8. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Perszehogynaná.
2016. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyet, de mivel van egy CSOMÓ nő, aki annyira kigyúrja magát, mint a férfiaknak kis ezreléke, vannak női kamionsofőrök ésatöbbi... Csodálkoznék, ha nem lenne egy csomó női horgász is.

Nagyon sokakat érdekel a horgászat, roppant ésszerűtlen, hogy az Y kromoszóma hiánya teljesen esélytelenné tegye a dolgot.

2016. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szerintem nagyon kis létszáma lehet olyan nőknek akik vonzódnak a vadászathoz vagy a horgászathoz
2016. ápr. 8. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Unokahúgom horgászik. Facebookra is fel szokta tenni a fogásait.
2016. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Eszter76 ***** válasza:

Már miért lenne ritka? :-) Persze, ritkább, mint pasi... de azért mégis. :-)

Igen, vannak olyan nők is, akiknek van horgászengedélyük. Sőt, már olyat is láttam, nem is egyet, aki egyedül pecázgatott a vízparton.

De olyanok meg még többen vannak, akiknek nincs engedélyük, de szívesen kimennek horgászni a párjukkal. És itt nem a vízparton napozó cicababákra gondolok... bár az is egy műfaj... hanem olyanokra, akik mondjuk nem tudnak horgot kötni, vagy rendesen összerakni egy szereléket, de nagyon jól elvannak egy könnyebb úszós bottal keszegezve, amíg a horgász pasijuk a másik botjával mondjuk a másik irányba vagy beljebb dobál. Vagy szívesen figyelik a fenekező bot kapásjelzőjét, amíg a Nagy Ho-ho-ho éppen ötödször köti át a másik szereléket, mert szerinte az lesz a nyerő. :-) Sőt, tisztességgel be is vágnak, ha netán koppan a karika. :-) Ezek a nők általában űznek valamilyen más természetközeli sportot is (túrázás, gombászás, vadvízi evezés :-D). Eleinte az tetszik nekik, hogy egy szép vízparton vannak, jó levegőn, ráadásul a pasijukkal, férjükkel, akárkijükkel... de bizony ha az első néhány keszeg megdobogtatja a szívüket, akkor az első potyka végleg rabul is ejti, ha pedig egy kis fárasztás is terítékre kerül, akkor már visszafordíthatatlan a dolog - még akkor is, ha továbbra is a Nagy Ho-ho-ho-ra bízzzák a szereléket. ;-)

2016. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is azt írtam, hogy arányaiban kevés, de ugye van egypár milliárd nő a Földön (bár ezek egy részének esélye sincs horgászni)... Semmit nem látok a horgászatban, ami extrém esélytelenné tenné a dolgot, de írtam példának, hogy még a nőknek kicsit sem passzoló, agyonkokszolt testépítésre is van egy csomó női példa. A horgászat ennél sokkal épeszűbb és érdekesebb, kevesebb áldozatot jelentő és nőiesebb, bár engem speciel nem érdekel, csak tudom, hogy egy csomó ismeret kell hozzá s van benne sok különféle szépség is... Nyilván sok nőt érdekel.
2016. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem az előző pasimmal a harmadik randim egy egész napos horgászás volt. És én hívtam el őt! :D

24N

2016. ápr. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá kukac.
2016. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!