Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Akadásmentes állóvízen szeretn...

Akadásmentes állóvízen szeretnék horgászni. Szerintetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Idén kezdtem el komolyabban foglalkozni a horgászattal. Különösen a ragadozó halak érdekelnek, amelyekre leginkább pergető módszerrel pecázok. A sok akadó miatt azonban elég gyakran vesztek műhalat.Most azonban kinéztem magamnak egy remek helyet itt a környéken. Remek helyen fekszik, a vize 1-1,5 méter közötti barnás gyógyvíz. Horgászt nem láttam a partján, de szerintem akadhat benne hal. Érdemes itt dobálnom?

2015. okt. 10. 18:40
 1/1 dirtboy ***** válasza:
58%

nincs veszteni valód,ki próbálsz pár wobblert,twistert,támolygót aztán kiderül.

kezdésnek kisebb salmo hornettel próbálkoznék szerintem,később raknék fel nagyobbat,illetve olyat ami mélyebben is húzható.

színt is érdemes ugye variálni,illetve olyat is érdemes próbálni ami nem szimpla halat utánoz hanem valami rovart.

mielőtt a part széléhez lépsz előtte a part szélét horgászd meg hátha ott is lesz a szélénél csuka vagy valami.

lassan itt a szezonja,szépen hűl a víz.

2015. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!