Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik városban érdemes...

Melyik városban érdemes letelepedni Magyarországon Budapesten kívül?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is a válaszaitokat! Köszönöm.
2016. ápr. 12. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik valamilyen szempontból tetszik.

Nekem pl. nagyon tetszik Pécs, hegyek, közelebb van a tenger :D Csak a szmog miatt mennék inkább egy közeli városba ott.

Kőszeg, mert tetszik és közel van az Alpok :D

Az Alföld nekem kiesett, pedig Fehérvár jó lenne rokonok miatt, nem baj, így is közel vagyunk.

Bodajk is tetszik, szép kilátás van a Vértesre és közel van Fehérvár, amúgy gyakorlatilag falu, nagyon kicsi és ez nekem jó.


Szóval van egy csomó teljesen egyéni nézőpont...

2016. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem baj, jó így is a válasz! Nyilván az lenne a legjobb, ha valaki elfogulatlanul tudna írni több városról de az már kicsit a toronyóra láncostul kategória. :D Szóval minden válasznak örülök,csak indokoljatok. :)
2016. ápr. 12. 23:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mekkora városra gondolsz, de nekem például Tapolca vagy Keszthely is tetszik nagyon. Nem olyan hatalmas városok, de van sok minden a közelben.
2016. ápr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért írtam Budapesten kívült, mert nyilván ott van a legtöbb lehetőség. És ki akartam zárni, hogy 10ből 9 ember Budapestet írjon.:)

Egy szép helyen szeretnék élni, ahol van munkalehetőség is, és a környezet is ahol van, szép. Nekem mondjuk az Alföld "tengersík vidéke" annyira nem jön be, de tényleg véleményekre ÉS tapasztalatokra vagyok kíváncsi, azért nem is írtam semmit, hogy ne befolyásoljak senkit a véleményírásban. :)

2016. ápr. 13. 00:45
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Szentendre. Nagyon hangulatos város és közel van Pest.
2016. ápr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
67%
Debrecen. Nagyon szép város, nincsenek nagy távolságok, és még munkalehetőség is akad.
2016. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én Veszprémben nőttem fel és éltem több évig, nagyon szép város, kiváló iskolákkal, sok munkahellyel
2016. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Még jöhetnek! Mindenkinek megy a zöld kéz!
2016. ápr. 13. 21:22
 9/9 anonim válasza:
0%
Miért akarsz Magyarországra költözni? Mi itt a jó, ami miatt érdemes ide költözni?
2016. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!