Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van olyan óriási mélyrep...

Miért van olyan óriási mélyrepülésben a magyar RTL csoport?

Figyelt kérdés
Én megszületésétől kezdve RTL néző vagyok de ami most zajlik az RTL csoportnál az kínkeserves agónia már. Hétvégén egyetlen csatornájukon sincs nézhető műsor. A cool-on minden hétvégén vagy taxi, vagy harry potter vagy más egymilliószor vetített film van, az RTL-en a szokásos Bud Spencer hányingerig vetített epeízű filmjei este pedig olyan műsorok amiket nem szabadna még egy Budapest TV-n sem műsorra tűzni. Hová lett az RTL igazi arca? Hová lett az ami miatt megszerettük anno ezt a csatornát? A film+ is nézhetetlen már, gyakorlatilag ócskább filmek mennek rajta mint a Duna tv-n. Nevessetek ki, de a Duna TV-n hétvégén 21:00-tól néhetőbb műsorok mennek mint a nagy RTL Klubon. Kinek van infója arról, hogy miért döglött meg az egész kóceráj? Ki herélte ki ennyire a magyar RTL csatornákat? :(

2016. ápr. 16. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez elég szubjektív, mindenesetre akkora mélyrepülésben nincs, mert a tv2 pl a fasorban sincs.
2016. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Papi Gonzales ***** válasza:
35%
érdekes...az adatok azt mutatják hogy évek óta a legerősebb csatorna az országban...hmmm
2016. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Szerintem nem az RTL változott meg, hanem te nőttél fel :)
2016. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudjuk, hogy csak azoknak a statisztikáknak hiszek, amit én magam hamisítottam ... Nem, nem! Tényleg óriási változás történt. Azért egymilliomodjára levetített Harry Potter meg Bud Spencer azért elég sok. És nem tudom megmondani hány hónapja nem volt JÓ film szombat este 8-tól. TV2: Nah, a TV2-t már évek óta nem nézem hasonló okokból. A statisztikát is bizonyára az húzza felfelé, hogy nincs igazi alternatíva. De az is egy alternatíva, ha a fiatalok zöme inkább okos tv-t vesz majd és youtube-t néz, számítógépezik vagy baráti társaságokba jár majd. De akkor tényleg gondban lesznek mert azt nem lehet egyszerűen megoldani műsorváltoztatással. Észre sem veszik de felnő épp egy generáció, aminek mindegy, hogy mi megy a tv-ben mert nem nézik ha sz@r, mert értenek a számítógéphez, okos telefonhoz és nem gond váltani. Én tényleg sajnálom az RTL-t de az elkövetkező 20 évben simán azzá válik ami most a TV2 ha így haladnak. Elég átgondolt és realista vagyok, általában jól szoktam látni a dolgokat.
2016. ápr. 17. 08:23
 5/13 A kérdező kommentje:
A legerősebb csatornáról meg annyit, hogy ez olyan, hogy legerősebb az igazán semmit nyújtók között? Mert akkor az elég ciki. Azért szombat este ez a farmnak nevezett műsor igencsak messze van attól amit 2016-ban kulturális és intellektuális fröccsként a népre kellene szabadítani igényként. Persze persze! Nem felejtjük, hogy a statisztikák. De attól, hogy a statisztikák szerint ezt nézi a sok bamba még nem jelenti, hogy ne lehetnének ezerszer, tízezerszer jobbak. Amit én sajnálok az az, hogy eltűnt a saját magukkal szembeni igényesség és teljesen átmentek abba a populizmusba amit a bamba nép torkán lehet lenyomni. Csak ez a bamba nép fut ki alóluk egy két évtized múlva, mert csak olyanok lesznek nemsokára akik már youtube-n és Interneten nőttek fel. Nos ez a színvonal az Internet nyújtotta szabad választáshoz képest igencsak kevés lesz majd.
2016. ápr. 17. 08:27
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
De ha egyszer a Harry Pottert meg Bud Spencert zabálja a nép?
2016. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ha Déri János nulladik típusú találkozásait vetítenék egymilliószor akkor azt zabálná a nép mert mindig azt vetítik ??????????????
2016. ápr. 17. 11:05
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik nem kapcsolna el az a kisebbség egy idő után igen.
2016. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%

Hiába adták le többször, ha van nézettség.

És még mindig az RTL a legnézettebb csatorna....

2016. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek rá, most, hogy egymást perelte a TV2 és az RTL 1 millió euróra lényegében, hogy ezt az 1 millió euró veszteséget majd hogyan tolják le a mi, nézők torkán mint behozni köteles veszteséget agyonnyomott reklámok formájában. :-( Mert, hogy akárhogyis, de a nézők, a reklámokkal agyontömött nézők lesznek a vesztesek az is biztos. De lehet, hogy indítanak egy százezredik GigaTehetségKutatót ahol felfedezhetjük az eddig kiaknázatlan egymilliomodik tehetséget, óriás sztárt. :(
2016. máj. 6. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!