Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem unjátok még az rtl klubon...

Nem unjátok még az rtl klubon ezt a sok Bud Spencer és Harry Potter filmeket?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 18:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a többi csatorna még ettől is sokkal sokkal lentebb tart. De ha ez a megközelítés az már régen rossz, mert a HP-t adja a Viasat3 is állandóan meg a Film+ is, tehát ha elkezdik vetíteni a Dallast még az is változatosabb. :-( Gyakorlatilag van 100 csatornám és mind egytől egyig tök ugyanazt vetíti nézhetetlen mind. :( Átszokjunk mi is a youtube-ra és hadd vesszen a férgese menjenek csődbe akik nem képesek rendes műsorokat szerkeszteni? Kolosi ezt hagyja? Vagy neki érdeke, hogy ilyen sz@_r műsorok menjenek?
2016. ápr. 20. 11:55
 12/22 anonim válasza:
28%
Harry Potter forever <3
2016. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%
A Harry Potter-t nem lehet megunni!! :D <3
2016. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én sajnálom, hogy ennyien megrekednek egy pár unásig vetített alkotáson és nem igényelnek újat és ennyire igénytelen a kulturális fogyasztási igényük az új felé.
2016. nov. 6. 20:40
 15/22 A kérdező kommentje:
Bár megmerem kockáztatni az RTL is félre van vezetve a nézettségi statisztikákkal, vagy csókosokhoz van bevezeteve a mérőke, mert ha minden nap néznie kéne a Kolosinak is ezt az ezerszer levetített valamit mint a vidékiek zömének, (szegénység van, nincs száz csatorna!!) akkor szerintem hányna attól amit csinálnak.
2016. nov. 6. 20:41
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
ezt úgy értetted hogy kultúrális szempontból igénytelenek??? csak mert eléggé úgy hangzott...
2016. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kulturálisan igenis igénytelen az, aki igényli azt amit ezerszer látott már és helyette nem újat, nem mást, nem elgonldolkodtatót, nem az agyát új élményekre rávezetőt keresi. A vidéki ember pedig elsősorban a tv-t használja kulturális étvágyának csillapítására. De a kultúra az kultúra és nem sallang amit az RTL és TV2 csoport folyton nyíló társcsatornái is csinálnak. Olyan szinten automatizált már a tv adó indítás, a pénzkeresés erőltetése, hogy arra se figyelnek, hogy a reklámok akár a mondat vagy a szó kellős közepén indulnak, és bizony, ez gagyivá és teljesen személytelenné teszi a tv-zést. Az olyan kulturális műsorok pedig, mint a Keresem a családom, ami valódi érték lehetne, eldugják egy keddi vacak esti időpontra, szombat fél nyolc helyett, csakazért, hogy a dolgozó, a hajnalban felkelő embernek ne kelljen néznie a kulturálisan egyébként színvonalas műsort. Marad Bud Spencer meg Harry Potter. Meg a rengeteg reklám. Bár szerintem a gyógyszergyárak is láthatnák már, hogy inkább megérné youtube-n reklámozni mint a mai magyar kereskedelmi tv-kben, mert bizony a fizetőképes vásárlóerő reggelente kel, megy dolgozni, és nem néz tv-t akkor ha az gagyi műsort vetít. Inkább néz hamarabb, youtube-t vagy egyéb internetes felületet már. Csak mert vidéki, még igényelné a jót. S csak mert mélyrepülésben van egy két csatorna, még nem indok, hogy akkor már megengedhető legyen a silány kínálat a korábban jó műsor helyett is.
2016. nov. 15. 17:24
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
te komolyan kultúrának nevezed azt hogy 2 órán keresztül nézed a TV-t?
2016. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval:D


Kérdező ha kultúrára vágysz, azt ne az RTL klubbon keresd, sőt, elég kevés kulturális film megy a tévében.Járj színházba vagy olvass ha ennyire igényleg a kultúrát, abba meg ne köss bele hogy más mit szeret.

Én személy szerint nagy Harry Potter rajongó vagyok, bár inkább a könyveké mint filmeké, de mivel a HP filmek a gyerekkorom elég nagy részét tették ki, így mindig jó érzés újranézni a részeket, akár 20-adjára is.

Ha nincs új műsor a tévében épp akkor mindig a Harry Pottert nézem, magyarul vagy angolul, mindig van benne valami új, valami amit eddig nem vettem észre, és ugyanúgy élvezem. Emellett pedig változatosan olvasok, filmeket nézek,színházba járok, szóval nem hinném hogy kulturálisan megrekedtem, egyszerűen csak ahogy előttem is írták, van amit nem lehet megunni:)

2016. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ha te is olyan településen laknál ahová reggel 10-kor jön az első autóbusz amivel elmehetsz innen és este fél 6-kor jön vissza az utolsó, vajon mit szólnál hozzá? Nem, tényleg nincs fogalmatok se arról milyen kis vidéki településen, mélyszegénységben élni, nem elköltözni mert anyagi híjja is van és a magatehetetlen szülőket is támogatni. Ettől még bocs, vágyom kultúrára! Amilyen módom adódik rá. És igen! Ez itt nekem a tv-t jelenti általában vagy mobil netet míg tart az 1500 Ft-os havi limit.
2016. nov. 17. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!