Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem unjátok még az rtl klubon...

Nem unjátok még az rtl klubon ezt a sok Bud Spencer és Harry Potter filmeket?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 18:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
86%
Valahogy nagyon túllett dramatizálva ez a kérdés :D
2016. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam róla, persze így kicsit más az egész. (Bár hozzátenném hogy eléggé eltértél a kérdéstől a végére).

Képzeld tudom, én is kis településről jöttem.És hidd el meg lehet oldani ha nagyon vágysz a kultúrára, vannak biztos a közelben nagyvárosok.A pénzről meg annyit hogy sok helyen lehet dolgozni akár iskola mellett is, én heti 40 óra mellett jártam árut pakolni plusz pénzért 17 éves koromban, meg lehet oldani ha nagyon akarja az ember.

Igazságtalan az élet, nem mindenki születik tehetősebb családba,de egy bizonyos kortól kezdve már a te döntésed hogy hogy alakítod az életed.

2016. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!