Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nonszensz,...

Szerintetek nem nonszensz, hogy a Szabó Ervin könyvtárban fizetni kell a wifiért?

Figyelt kérdés
Az egyik ha nem a legnagyobb könyvtárban az országban, ahol rengeteg tanuló is van csodálkozva tapasztaltam hogy fél óra wifi használat 200ft... Ok nem rokkanok bele, meg nem is ezért megyek elsősorban... De azért lehetne ingyenes egy ilyen helyen

2016. ápr. 24. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem is nonszensz, de minimum fura.

Valóban lehetne ingyenes. Nem két fillér egy könyvtári tagdíj, ráadásul egyre kevesebben járnak könyvtárba, hiszen a neten szinte minden elérhető elektronikus formában 8 akár web alapon, akár e-book formátumban).

2016. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Legalább biztonságos? Mert ha ugyanolyan nyílt és támadható, mint a mekis, akkor ez viszont tisztességtelen.
2016. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
De amúgy be vagy iratkozva, és úgy 200 Ft pluszban? Mert azt tudom, hogy a csatlakozáshoz olvasójegy száma kell, de arról nem hallottam, hogy pénzt is kérnek pluszban.
2016. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!