Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16 éves fiú mehet nudista...

16 éves fiú mehet nudista strandra a szüleivel?

Figyelt kérdés
Lassan itt a jóidő és muteromék meg vannak örülve a nudizásért.. Engem különösebben nem vonz, de szerintük nekem is követnem kéne ezt az életstílust és velük menni, bár őszintén nem sok kedvem lenne a meztelen apám anyámat meg a több száz embert bámulni. Kivihetnek egyáltalán ha nem vagyok még 18?

2016. ápr. 25. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimehetsz, de meg is mondhatod nekik, hogy nem szeretnéd.
2016. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

"szerintük nekem is követnem kéne ezt az életstílust"

mondd meg, hogy te nem akarod ezt - mégis mi a szarnak erőltetik rád? Lassan felnősz, és a saját elképzeléseid szerint teszed a dolgaidat - szabadon.

2016. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Sok német családban a gyerekek úgy nőnek fel, hogy számukra ez már természetes. Mert ott nem divat hullám hanem életstílus. A családok már pici koruk óta úgy nevelik a gyerekeiket.

De ha nem szeretnéd, mond meg. Szerintem nem fognak kényszeríteni a szüleid.

2016. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Kimehetsz a nudista strandra szüleiddel együtt, de nem kényszeríthetnek arra, hogy kövesd az életstílusukat, ha te nem akarod.
2016. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Az a természetes és normális, ha egy 16 éves (majdnem felnőtt) már maga dönthet arról, hogy hova megy vagy nem megy a szüleivel.


A meztelenség természetes állapota az embernek, de hát van akinek a bezártság jelent gondot (klausztrofóbia), van akinek éppen a nagy nyílt terek (agorafóbia), van akinek a nagy tömeg, a túl sok ember (demofóbia, antropofóbia) van akinek viszont éppen az önmagával való egyedüllét (autofóbia); az arachnofóbia a pókoktól való félelem, xenofóbia az idegenektől való félelem, a ginofóbia a nőktől való félelem és végezetül a gimnofóbia a meztelenségtől való félelem (sok egyéb fóbia mellett).


Ha gimnofóbiás vagy, akkor próbáld leküzdeni azt saját magad, vagy szakember segítségével, de ezt valóban ne azzal kezd, hogy nudista strandra mész.

2016. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már nudista strandon a kistesóimmal, nincs ez megtiltva sehol sem...persze, ha te nem akarod szerintem nem kell menned:P 16/L
2016. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehet, ha akar. Ha pedig nem akar, akkor ezt egyszerűen meg kell mondania. Szóból ért az ember. Vannak, akik anélkül is, de nem mindenki.
2016. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz nincs korhoz kötve.Én sem voltam, nem vonzott majd 14 évesen unokatesóméknál nyaraltam és velük és nagynénémékkel mentünk. Ők így szokták meg. Az elején fura volt de a negyedik napra már egészen élveztem. Azóta én is nudizom ha tehetem. Szerintem érdemes kipróbálni és ha nem jön be akkor nem....
2016. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz, mehetsz. De ha nem akarsz, ne engedd magad kényszeríteni. Olyan nincs, hogy "ezt kéne" követned. Mint lehetőséget fel lehet ajánlani, el lehet mondani az előnyeit, de te döntesz, tetszik-e vagy nem.
2016. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Nem értem, hogy lehet kibírni azt hogy rengeteg idegen ember pucéron napozik, és rajtad sincs ruha????? Soha nem próbálnám ki. Mi ebben a jó????
2016. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!