Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem a nudista...

Mesélnétek nekem a nudista strandolásról? Elsősorban a Délegyházi strand érdekelne. Rég tervezem, hogy elnézek, de még nem sikerült rászánni magam.

Figyelt kérdés
Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy az emberek nem bámulgatni mennek egymást, csak jól érzik magukat, mert ők így szeretnek lenni, fürdeni. Ez így mennyire valós kép? Azért van ott valami szabályzat ugye? mármint azon kívül, hogy nem hordhatsz ruhát :D .... nem tudom, egyedül menni nem merek, viszont az ismerőseim közül, még ha el is jönne valaki, az még gázabb lenne xD. Milyen ott a közösség? Lehet ismerkedni, mármint baráti szinten gondolom én.
2015. júl. 18. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Pedig bámulgatni mennek a másikat, csak tagadják. Jóérzésű ember nem meztelenkedik senki előtt. Az a pici fürdőruha elfér mindenkin.
2015. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Márpedig nem bámulni mennek oda. Ha nem vagy szégyellős és vonz a dolog, akkor nyugodtan próbáld ki. Előbb vagy utóbb úgy is az lesz a vége.

Általában alapvető higiéniai szabályok vannak, pl. csak törölközőre szabad leülni, meg ilyesmi...

2015. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha bámulod a másikat, akkor kidobnak.


Ha merevedésed van, akkor el kell rejtened egy magadra tekert törülközővel.


Csak törülközőre szabad ülni.

2015. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
én a napokban voltam lent,egyedül mentem, mivel senki olyan ismerősöm sincs akit ez érdekel, egyáltalán nem arra megy ki a dolog hogy bámulják egymást az emberek, közvetlen és normális emberekkel találkoztam csak a kemping területén, valószínűleg gyakrabban fogok arra menni
2015. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!