Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék statiszta lenni....

Szeretnék statiszta lenni. Kvízjátékok (műsorok) -ban, mint pl Magyarország, szeretlek, Maradj talpon és ilyesmi. Ez kötve van: kor-hoz, iskolához vagy egyébhez?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Büdös a munka?
2016. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Az első hülyeséget ír... Ezzel nem fogod halálra keresni magad....! :)


Apró pénzt osztanak ilyenért, nem rendes fizetést...! Olyanoknak érdekes, akinek ez érdekes, mert érdekli...


Gondolom kérdező te ilyen vagy...!


Hát vannak ilyen ügynökségek, nevet most hirtelen nem tudok, már rég voltam ilyenen. Nyisd ki a szemed, hogy meglásd, ha statiszát keresnek műsorba, illetve keress rá a neten casting cégekre, meg ilyesmikre.


Ezek úgy működnek, hogy egyszer bemész, kitöltesz egy hosszú űrlapot magadról, meg hogy miket vállalsz (egyszerű tapsoló embertől a bugyiban modellkedőig beikszelhetsz amit akarsz). Aztán megkeresnek, ha van valami esemény...


Kort azt nem tudok, de gondolom ha kiskorú vagy, akkor kell valami szülői engedély...

2016. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 azt ki mondta, hogy sokat fog keresni vele?
2016. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat :) Egyébként nem a pénzért csinálnám, csak imádom az ilyen műsorokat, meg ott lenni a forgatáson és látni-mit hogy csinálnak. Amúgy kincsem nem büdös a munka, képzeld 5-ös tanuló vagyok, és már mindent kigondoltam iskolától- az elhelyezkedésig _)
2016. ápr. 25. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán, mit csinálnak a statiszták ezekben a műsorokban?


És mennyi az, amit olyan nagyon semminek tartanak itt mások?

2016. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát általában ott mondják el, de a legtöbb ilyen kvízműsorban a statisztáknak az a dolga hogy tapsoljanak/ szurkoljanak ): Én imádok ott lenni a forgatásokon,látni hogy mit hogyan csinálnak.. Ezért is szeretnék majd a nyári szünetben elmenni statisztának. A bér pedig szerintem változó, de megköszönném ha valaki leírná azért hogy mit ért az alatt h nem sokat keresnek .
2016. ápr. 27. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval akkor semmi színjátszás, csak ami amúgy is természetes, nézni, érdeklődni, tapsolni.


Persze, hogy érdekes lehet, hiszen élőben látja az ember.

Azon se lepődnék meg, ha egyáltalán nem fizetnének, hiszen ez élvezet a statisztának is. Igazából csak néző,és nem kell nézőként fizetnie a jegyért.

De én nem tudom, csdak gondolom.

2016. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ahogy mondod :) Téged is érdekelne ? :)
2016. ápr. 27. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy most nem tudnék odamenni, sajnos. De esetleg később, majd igen.

De olyan parókát nem szivesen vennék fel, mint a Magyarország, szeretlekben kell.

A Gundel Takács nagyon érdekelne, hogy milyen lehet életben, eddig nagyon szimpatikusnak látszott.


De már láttam olyan embert életben, akiben nagyot csalódtam, mert volt, akivel undok volt, nyilvánosan. Még ha csak az az egyetlen egy rossz napja volt, akkor is, jobb lett volna nem látni. Így utólag.

2016. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DD kincsem a paróka nem kötelező :) Csak kellék annak adják oda aki kéri :) Multhét csütörtökön volt szerencsém részt venni a Magyarország,szeretlek című műsor gyereknapi részének forgatásán mivel a mi iskolánkat kérték fel hogy válasszanak ki 20 gyereket és mi legyünk a vendéggyerekek. Szóval szerencsés voltam mert a tanárok engem is kiválasztottak pedig rajtam kivül csak 3 felsős volt a többi kicsi :) Mondhatom csodás volt, jó hangulat, sok nevetés,humor :) De ha érdekel valami akkor írj privit és ott beszélhetünk :)
2016. ápr. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!