Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért bunkó manapság mindenki?

Mért bunkó manapság mindenki?

Figyelt kérdés

Mikor feljövök az oldalra és felteszek egy kérdést, szinte már tudom, hogy valaki tuti be fog szólni.

Volt már olyanra is példa, hogy bnőm csak viccelni akart az apjával az apja meg leordította a fejét.

Mért kell mostanság mindent olyan vészesen komolyan venni? És mért nem lehet figyelmen kívül hagyni egy kérdést, ha épp nem tetszik valakinek?


2010. ápr. 7. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
mert ez a "menő" a mai világban. Ettől érzi magát mindenki különbnek a másiktól.. :S
2010. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
mert mindenki önző
2010. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Mert valaki nem azért jön fel erre az oldalra, mert kérdése van, hanem azért, mert nincs jobb dolga, s szórakozik mások kérdésein, mások problémáján.

Persze vannak idegesítő kérdések, de ez még nem jogosít fel, hogy lehurrogjuk a másikat.

2010. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
mert azthiszik nekik mindent szabad, és mert elvannak kényeztetve!
2010. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
1, nekem sosem szóltak be mert normális dolgokat kérdezek normális módon. 2, honnan tudod hogy kinek mi a vicces? Lehet hogy ami neked vicces az másnak nagyon sértő, ijesztő, idegesítő stb... Nos akkor ez volt a nagy problémád?
2010. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
70%
hát ezzel egyetértek pl azt írta 1 anyuka h rossz a gyereke és vki odaírta h fogyatékos....pff
2010. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan csak a fuckyeahgyik-re akarnak felkerülni, és egy csomó f*szságot beírnak egyébként normális kérdések alá. :D
2010. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Igazából itt a névtelenség miatt vannak itt ennyien.

És még inkább ezért mernek következmények nélkül bármit leírni, bármilyen formában. Így élik ki a felhalmozódott frusztrációjukat, stresszt meg minden szarjukat.

Olyan munkahelyen dolgozom, ahol napi minimum 200 emberrel találkozom és egyik bunkóbb a másiknál. Kihasználják, hogy én vagyok ott az akinek ki kell hogy nyalják a feneküket és rettentő megaláztatásokat kell végigélnünk, nekem és kolleganőimnek. ( egészségügyben dolgozom).

akkor mit várunk itt, ahol még arctalanság és névtelenség is van?!

Eszetlenül el van korcsosulva a világ és benne az emberek.

2010. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

ja még annyit akartam, hogy szerinted kinek mekkora lenne a szája, ha mindez névvel, esetleg arccal menne? :)

Gondolj erre mikor felidegesítenek. Szánalmasok :)

2010. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
70%
hát igen
2010. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!