Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebook-on mi az, hogy...

Facebook-on mi az, hogy levelekre kattintva: Engedélykérések, mostanában 1?

Figyelt kérdés

Ha rámegyek, nem nyit meg semmit, csak ott egy egyes szám. Ja és nem a legutóbbi levél van legfölül. Az most nem is látszik. Csak azért írom, mert lehet, hogy köze van hozzá, pedig már rákattintottam, már elolvastam. Szóval nem jelez ki új üzenetet. Ja és benne vagyok egy csoportban, ahova beszkennelik az órai tananyagot füzetből. És oda írta nekem valaki, hogy elküldi. Gondolom, hogy most szkennel, vagy van ott is ilyen variáció, külön egy embernek küldi el? Mert várom, hogy berakja a csoportba, és akkor megköszönném neki.

Előre is köszönöm itt is a szakértést és a választ!:)



2016. ápr. 27. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg tudtam nyitni mégegyszer, onnan most eltűnt a mostanában egy, de a többi még mindig érdekel. :D De mindegy, most már nem is olyan fontos:)
2016. ápr. 27. 20:13
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint, még nem küldte el, csak érdekel a mechanizmusa:)
2016. ápr. 27. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Engedély kérések: úgy tudom, akkor van ez, ha olyan ember ír, aki nem ismerősöd. Nekem volt már így. Viszont érdekes, mert volt olyan is, hogy szintén ismeretlen ember levele simán bejött a postafiókomba. Tehát nem tudom mitől függ, hogy bejön simán, vagy engedélyt kér.
2016. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm:) Amúgy valójában nem vagyunk ismerősök, de mikor újra megnyitottam az üzenetemet, a legutóbbit, amit kaptam, akkor eltűnt a szám. De mondjuk lehet, hogy az az üzenetekre vonatkozott. Ott kattingattam ilyenre még, hogy szűrők, meg ott mindenre, amire lehetett, ott nem volt semmi. Nem értem, hogyha ott próbálkozott, miért nem inkább a csoportba rakta be. De lehet, hogy nem is próbálkozott, mert amikor újra megnyitottam a legutóbbi sima üzenetet, akkor eltűnt tényleg, hogy "1" :O Na de am megy a zöld kéz, thx:)
2016. ápr. 27. 23:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg nem is jelzett ki új üzenetet, vagy semelyik ikon nem telt meg színnel ott fölül, meg zárójelbe se írt ki (1) ilyet, hogy jött volna új információ, ott az ablaknak a tetején.
2016. ápr. 27. 23:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy már közben megérkezett, amit küldeni akart:)
2016. ápr. 30. 11:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt mégegyszer elmagyarázná valaki, hogy hogyan működik? Megint nem találom, amit küldeni akarnak.
2016. szept. 13. 21:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem,hogy nem küldtek újat, de azért ha még valaki tud valamit erről írni, kérem, írja nyugodtan! Köszönöm. És az eddigieket is, ami érkezett.
2016. szept. 13. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!