Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire felkapott...

HellBoy kérdése:

Miért lett ennyire felkapott mostanában az ISIS?

Figyelt kérdés

Régebben nem hallottam ennyi negatívumokat sugalló hírt az iszlám államról. Mostanában értesülünk a terror támadásról, a fenyegetőzéseikről, a videóikról, mindenről. Mi a céljuk és hogy hogy most forrt ez ki? Vagy eddig is volt csak most kezdtek el vele komolyan foglalkozni? Elvileg 25.-én célkeresztbe veszik Ferenc pápát, akit meg akarnak majd ölni.

[link]

Mondjuk volt már ilyen egy éve.. nemtudom mi lesz ebből, remélem semmi. Viszont olvastam olyat, hogy ő lesz az utolsó pápa, illetve hogy az ISIS elfoglalja Európát 2016-ban (ez lesz a szenvedés éve).

Mind a kettő jóslat különben, nemtudom mennyire lehet benne hinni.


2015. dec. 21. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Ne aggódj a jóslatok miatt! 2012-ben már eljött a világ vége, ez csak valami mátrix, nem a valóság...
2015. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Földrajz óra, történelem óra, nem ugrik be semmi?


Azért lett mostanában felkapott, mert most jött létre, korábban ilyen állam nem volt.

2015. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013-ban jött létre, és sorra szedi az áldozatokat. Igen, el akarják foglalni Európát, ezt mindenki tudja. Az Iszlám Állam kalifátus, abban hisznek, hogy az egész földnek be kell hódolnia előttük
2015. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!