Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » ~ isz.500 és 1800 közt keresek...

~ isz.500 és 1800 közt keresek homoszexuális nemes (vmilyen szinten) férfiakat, tény és pletyka egyaránt érdekel, mondanátok nekem neveket?

Figyelt kérdés

Fontos lenne nekem. Nem tudok pontosabbat sajnos, talán, csak hogy akit keresek szókimondó volt, karizmatikus, "különc", nyíltan kiállt az elvei mellett, megosztó ember volt, sokan kedvelték, vagy inkább tisztelték, de legalább annyi embernek, ha nem többnek volt ellenszenves.

Ez kicsit sem biztos, de mintha végső soron olyan messzire elment, hogy azt is felvállalta kit szeret (vagy csak hogy meleg??), és ezért csúnyán meghurcolták, valamilyen bajuk származott belőle, nem tudom mi volt az, kiközösítés vagy ilyesmi, vagy egyikük\mindkettejük halálához köze volt ennek ??? Csak annyi biztos, hogy nem happy end-del végződött a románcuk, és nagy eséllyel az életük sem.

Bármilyen infót megköszönök, sokat segítene.



2016. ápr. 30. 18:04
 1/5 hollófernyiges ***** válasza:

Buckingham herceg (George Villiers) állítólag I. Jakab király szeretője is volt, amellett hogy kegyence. Négy gyereket azért összehozott, de ért jó véget.

[link]

2016. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hollófernyiges ***** válasza:
*nem ért jó véget, meggyilkolták.
2016. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Szerintem nem rájuk gondoltam, de azért beleásom magam.
2016. ápr. 30. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

II. Eduárd király és Piers Gaveston.

Gavestonnak túl nagy hatalmat adott, ezt pedig a többi nemes nem nézte jó szemmel. Először csak száműzték őt, de mivel a király visszavette maga mellé, a nemesek fellázadtak és kivégezték Gavestont.

2016. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rájuk gondolhattam, köszönöm.
2016. máj. 16. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!