Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy hívták a Petőfi tévén...

Hogy hívták a Petőfi tévén azt a fiatalembert, akivel a Tavaszi szél vizet árasztra csináltak egy anyák napi dalt?

Figyelt kérdés

Nagyon jó video volt, állatok a kicsinyeikkel, meg gyerekek. És nagyon kedves, érdekes szövege volt.


Arról beszélt az ember, hogy 4-en vannak az együttesükben, 3-an már apák, és a gyerekeiket is bevonják az éneklésbe.


Gitározott a riport közben.


Szeretném megtalálni a dalt, nagyon tetszett, de a youtubon mindenki más énekli, csak az eredetit, nem az anyáknapi szövegeset.



#Petőfi TV #anyák napi videó #Tavasz szél vizet áraszt #anyák napi szöveg
2016. máj. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


(Meg kellett volna nekem is találnom, igaz? Pedig beírtam különböző dolgokat, és nem volt közte, komolyan.)

2016. máj. 3. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült elsőre. :) Az M2-re dobta ki valahogy.
2016. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem szenzációsan jól sikerült.

A videó is szuper, a mindenféle állatokkal, kihalófélben levőkkel, meg a cicussal.

2016. máj. 3. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!