Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen élményed kapcsolódik...

Milyen élményed kapcsolódik Miskolchoz? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Negatív és pozitív tapasztalatot is írhattok egyaránt.
2010. ápr. 8. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nászutunk egyik állomása volt. A lillafüredi Palotaszállóban töltöttünk két napot. Nagyon szép környék, Miskolc is kezd az lenni.

Viszont a két nap alatt háromszor kötöttek belénk, "gyerekek", kétszer kis utcákban, a harmadik alkalommal meg villamoson. Azért nem élnék ott...

2010. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott jártam középiskolába, oda járok egyetemre, szóval a legfontosabb élményeim mind Miskolchoz kötődnek.
2010. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem voltam sokszor Miskolcon (pedig lehettem volna, mert szomszédos megyében lakom), de abból a kevésből nem a pozitívum jött le. Én nem laknék ott semmi pénzért.
2010. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én miskolci vagyok. Jó a sok rendezvény, de csak a belvárost vikszolgatják, pedig más városrészre is ráférne, hogy rendberakják (kitakarítás, oda nem való lakók kilakoltatása). Az Avasnak is, meg a Vasgyárnak is vannak jobb és rosszabb részei. Az egyik legjobb rész a Tampere vr. és Bodótető.

Laktam Pesten is, de itt jobban szeretek, mert nem olyan őrültek háza, mint Pest.

2010. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt. Miskolcon mindig átszálltam , sokat várakoztam a Tiszain, és a legjobb barátnőm ott lakott Ezért nagyon szeretem.

Másrészt ott halt meg apukám a kórházban és ott intéztem a hivatalos papírokat is. Azóta nem voltam ott...:(

2010. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
lekváros linzer.kiskoromban kocsival mentünk keresztül miskolcon és nagymuter épp akkor adott nekem egy lekváros linzert:)
2010. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
maga a város nekem nem tetszik túlzottan... rideg az egész és borzalmas a közbiztonság... viszont a kívüleső túristaövezetek (Lillafüred,Tapolca,stb.) csodaszépek és nagyon nyugodt, kellemes helyek... nagyszerűen lehet arra kirándulni,kikapcsolódni, és az Egyetemváros is nagyon szép környezetben van, ha ott szeretnél tanulni, akkor melegen ajánlom, mert érdemes :) igazi egyetemi élet van ott, és vidám,összetartó társaság
2010. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A főtér nagyon szép,osztálykiránduláson láttam.De a közbiztonság nagyon rossz szerintem,sok a kötözködés.
2010. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jómagam miskolci vagyok. A közbiztonság elviselhető, még egyszer sem kötöttek belém, persze nem olyanlatos olyan helyre, menni, ahol sok cigány, mert bizony lehet pár kellemetlen perce az embernek.
2010. ápr. 9. 14:55
 10/12 A kérdező kommentje:

*ajánlatos

bocsi, csak más szó járt a fejemben :)

2010. ápr. 9. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!