Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen élményed kapcsolódik...

Milyen élményed kapcsolódik Miskolchoz? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Negatív és pozitív tapasztalatot is írhattok egyaránt.
2010. ápr. 8. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy évfolyamtársam,aki Miskolcról jött.Hát ő eléggé verekedős típus,a táborba jól le is b.szta a tanár.A testvére(ő lány) eléggé k.rvás.És hát az egész családja eléggé szedett-vedett.de amúgy Miskolcon még nem jártam,ezért magát a várost nem minősíthetem 3 ember alapján.Mindenesetre a beszédjük eléggé megválogatott volt,főleg az anyjuknak,aki igazándiból sztem elvált,de kultúrált ember.
2010. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az avasron lakok hétköznap, albérletben. Nekem a legtöbb bajom a munkásokkal van. Nem tudom, hogy közmunkások, vagy mifenék, lényeg, hogy az utakat tisztítják, havat lapátolják, leveleket gerebjézik, stb. Azt nem bírom, mikor beszólnak, és néhány rendszeresen ha meglát, messziről jön oda, hogy szemétkedjen velem.

Azonban... az avas tetejéről, a kilencedikről olyan csodálatos a kilátás, hogy legszívesebben kiköltöznék néha az erkélyre, és egész nap bámulnék kifelé...


Szóval jó is, meg nem is.

2010. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!