Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ilyen "lepratelep" ellen...

Egy ilyen "lepratelep" ellen semmit sem lehet tenni?

Figyelt kérdés

A városunkban működik egy éjjel-nappali ami a nevéből fakadóan mindig nyitva van, egyedül karácsony este zárnak be.

Sajnos sokszor rákényszerültem,hogy ott vásároljak, de újabban 25 km-t autózok ha kell valami, mert 1 éve megfogadtam,hogy oda be nem teszem a lábam többé.(azóta nem is voltam)

Mégpedig azért mert bunkók az alkalmazottak, köszönni nem tudnak, van amelyik flegma is, és véletlenül mindig rosszul adnak vissza. (bár hozzáteszem, az áraik egész jók, és a választék is elég nagy)

De ha ez nem lenne elég vagy egy cigány horda áll a bejáratnál akik félre sem állnak ha beakarsz menni, vagy odabent lopják a napot, és inzultálják az embert miközben nézelődik.

27 éves 190 cm magas férfi vagyok, majdnem 20 évig aktívan bokszoltam, megyei bajnok is voltam, de hasonló méretű cigány férfi hordák ellen én is tehetetlen vagyok.

Volt,hogy az egyik követett a sorok között, én meg nem is törődtem vele, nem fértünk el, odébb löktem, amire elővette a pillangó kését, és elkezdte forgatni a kezében, hogy kérjek bocsánatot.Az eladó nevetve szólt rá,hogy ne zaklasd a vevőimet.

Később belépett két rendőr, kézfogással szívélyesen üdvözölték a cigány horda minden tagját, és egy vidám,nevetgélős beszélgetésbe kezdtek.

Mindenki tudja milyen ez a hely, de sok ismerősöm ennek ellenére is hajlandó bemenni, és nincs alkalom,hogy minimum egy beszólást ne kapjanak az egyik ott lébecoló naplopótól.

De a legjobb barátom barátnőjét fogdosták is, és az egyik barátom testvérére egyszer rátámadt a "horda", a polcról lekapott üveges sört a fején törték szét.Az ügyből semmi sem lett.

Felháborítónak tartom az egészet, és elkeserít,hogy a rendőrök is barátként mennek be oda, ezekhez nem lehet kihívni őket, mert haverok, és úgyis eltusolják a söpredéknek.


2016. máj. 8. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Hihetetlen az egész nekem, ahogy leírod. Esetleg rendőrség hivatalos weblapján, vagy valahol ahol lehet (ha van ilyen) írd le a tapasztalataid a helyről. Hátha ha központi a felhívásod akkor átvizsgálják picit az arrafelé zajló dolgokat.
2016. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

"27 éves 190 cm magas férfi vagyok, majdnem 20 évig aktívan bokszoltam, megyei bajnok is voltam, de hasonló méretű cigány férfi hordák ellen én is tehetetlen vagyok. "


Wow...


Góliát leszármazottjai ,vagy mi?

2016. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A cimbikkel összefogni és lekapcsolni a férgeket , paprikaspré legyen a nőismerősöknél is és használják ha kell . Ezek a hátrálásra alapoznak hogy neked lesz bajod nem nekik . Ez örökké és mindenkinél nem tart , a zsaruk ha védik őket mert érdekeltek vagy húgy alakok ő dolguk . Ők se istenek .
2016. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezeket a kis csórókat le kell kapcsolni,fogjatok össze páran.
2016. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2. hozzászólásán jót röhögtem. Csuda boxoló lehet ez a kérdező, igaz e :D
2019. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!