Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy fogalmazást kellene irnom...

Egy fogalmazást kellene irnom a mai generációs, , összetűzésekről, , ötletek?

Figyelt kérdés
Kellene egy fogalmazást irnom iskolába arról, hogy én hogy látom a mai fiatalabb és öregebb generációt, és ezeknek lényegében kölcsönhatását egymásra. Valamilyen ötleteket kérhetnék amiket belefoglalhatnék a fogalmazásba mint főbb pontok? A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. máj. 8. 19:26
 1/1 anonim válasza:

- szülők gyakran nem értik a fiatalok vicceit, szarkazmusát

- nem veszed fel a telefont

- másképp vélekednek a hétvégi bulikról (pl. ivás, hazaérkezés, haveroknál alvás) kicsit az aggodalmaskodás miatt mintha elfelejtenék hogy ők is voltak fiatalok

- kedvencem amit mindig elsütöttem ezekben a fogalmazásokban a "bezzeg amikor én annyid idős voltam mint te..." mondtaok

2016. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!