Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Légyszíves valaki segítsen a...

Légyszíves valaki segítsen a kőszívű ember fiaiból a legellenszenvesebb szereplőről kell írnom egy fogalmazást?

Figyelt kérdés
Nekem talán Alfonsine a legellenszenvesebb de kb a 120. oldalon tartok és így nem igazán találok semmit és magyarázat is kell.
2016. ápr. 23. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Először el kellene olvasnod az egészet, ha össze akarod szedni Alfonsine összes rossz tulajdonságát, de ha csak átfutod és emiatt kimaradna némelyik: Alfonsine a forradalom alatt a felkelőkkel volt, a forradalom után az azt leverőkkel, hogy a saját bőrét mentse; a fattyú gyerekét eltitkolta és egy kegyetlen nevelőszülőhöz adta; Edittel durván bánt, mert féltékeny volt rá; Jenőt kihasználta és dobta.


Ellenben ha alaposabban megpiszkáljuk, azért az összes cselekedetének lehet látni a motivációját, szerintem ennek a kifejtése izgalmasabb lehet, mint felsorolni a negatívumait. Őszintén szólva biztos vagyok benne, hogy az osztálytársaid túlnyomó része Alfonsine-t, Rideghváryt vagy az öreg Baradlayt fogja választani, miközben szerintem a jókislánynak erőszakkal beállított Edit úgy ezer százalékkal irritálóbb. Persze én egyébként se tartom túl egyedinek, ha az ember azt tartja negatív szereplőnek, akit az író túl feltűnően akar annak beállítani.

2016. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi időd van, de a maradékot egy hétvége alatt el tudod olvasni.
2016. ápr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez a feladatom és én is Alfonsire gondoltam de nem tudok írni róla
2023. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!