Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha EVS-es önkéntes munkára...

Ha EVS-es önkéntes munkára szeretnék jelentkezni, mennyire várnak komoly önéletrajzot? Esetleg EVS-es tapasztalatok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, eddigi munkatapasztalatom összesen 4 hónap nyári munka, az is mekiből és raktári pakolásból. Önkénteskedtem már állatmenhelyen, kórházban, táboroztatás során, de az gondolom nem a CV-be való. Így eléggé gondban vagyok, mégis mi menjen a Cv-be, hogy ne teljesen üresen küldjem azért el.

Ha esetleg van valakinek tapasztalata EVS-es önkénteskedésről, nagyon hálás lennék, ha megosztaná. :) Nehéz bekerülni a programba? Milyen kint lenni? Kedves a fogadó szervezet?

Minden választ agyon szépen köszönök előre is !!:)



2016. máj. 18. 19:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!