Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szomoru, depresszios konyv?...

Szomoru, depresszios konyv? Olyat keresek amiben a foszereplo (lany) nyomorult eletet el a jelenbeli problemai vagy mult beli dolgok miatt. A vegen lehet happy end de nem muszaly. Pl. Mielott elmegyek, szivatas, senkinek sem kellesz, elakado lelegzet

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok, es mostanaban eleg nyomott hangulatom van, es szeretnek ilyen konyveket, de nem talalok..remelem tudtok segiteni! Koszii! :)

2016. márc. 2. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Helló, én csak mesében láttam régen, de van egy olyan, hogy Nyomorultak. Még nem olvastam, de most beleolvastam kicsit a tartalmába.
2016. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen ilyen, de szerintem a Zabhegyező tetszene neked.
2016. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sylvia Plath: Az üvegbura
2016. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, utana nezek :)
2016. márc. 2. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire felel meg a kritériumoknak, de szerintem tégy egy próbát Philip Beard-től a Kedves Zoe! és Delphine de Vigan-tól a No és Én c. könyvvel. Plusz nekem az egyik legmeghatározóbb könyvélményem a Bocsáss meg, Leonard Peacock! Matthew Quick tollából, bár mint a cím is mutatja, nem lány a főszereplő.
2016. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Julien Green: Adrienne Mesurat
2016. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi, egy kettot mar olvasta es tenyleg jok :)
2016. márc. 3. 23:32
 8/8 LieLie válasza:

pont kettő ilyet olvastam a közelmúltban


Lány a Vonaton

Utolsó Valóságshow


see moly.hu

L/21

2016. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!