Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt ürül ki az...

Mennyi idő alatt ürül ki az alkohol?

Figyelt kérdés
Tegnap, szombat este nagyon sokat ittam, megittam kb 8 feles vodkát, 3 doboz sört, 1 pohár bort és 3 feles pálinkát. Eléggé be voltam rúgva, nem kell baszogatni hogy milyen felelőtlen vagyok, de hétfőn sportorvoshoz kell mennem, és oda vizeletet is kell vinni. Kimutatható lesz?

2016. máj. 22. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem valószínű, max minimálisan ami meg senkit sem fog izgatni.
2016. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt mennyiség lebomlásához kb. 16-18 óra szükséges. Így hát hétfőn már nem mutatható ki. Egészségedre !
2016. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez több, mint fél liter legalább 40%-os alkohol. A lebomlás sebessége sok tényezőtől függ, de figyelembe véve a 10-14%-os alkohol (bor) bomlási sztenderdjét, másfél napnál biztosan több idő kell. És nem mindegy, mekkora véralkohol szint alatt nem számít.
2016. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Öregapámnak semennyi. Elitta a máját, sőt, ő már be se tud rúgni. Nincs az az alkoholmennyiség a világon! Emlékszem, régen mesélte, hogy a helyi kocsmában élte le az életét. Minden nap megivott legalább 20 kupica pálinkát. Nagyon bírta az öreg.
2016. jún. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menyni idő alatt megy ki a w-los csepp a szervezetből?
2022. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!