Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sziget Fesztiválról tapasztala...

Sziget Fesztiválról tapasztalatok? (Illetve lenne pár kérdesem is)

Figyelt kérdés
Idén résztveszek a Sziget Fesztiválon, már meg is vettem a jegyet hetekkel ezelőtt. Viszont sohasem voltam még ilyesfajta eseményen. Habár nagyon sokat bulizok/buliztam, voltam már 2-3 napos fesztiválokon is, de azért ez mégis teljesen más lesz. Egy hetet hogy lehet kibírni úgy, hogy ne rosszullét és ájulás legyen belőle már rögtön a 2. v 3. napon? Nem feltétlen alkoholban meg egyébb dolgokban akarom én a boldogságomat meglelni itt, más terveim vannak, elsősorban lányok társaságát fogom keresni. Ráadásul sátrazásni fogok, amit eddig még sosem csináltam. Az mennyire "kényelmes" 7 napon keresztül? Mit érdemes vinni egyébként magammal? Eleve mennyi pénzt? Nyilván amit lehet azt majd napközben a városban megvennék, és nem a Sziget helyszínén költeném a pénzem. Mondjuk azt hallottam hogy eleve nem is lehet bevinni sem italt, sem pedig kaját? Vagy az utóbbit azért engedik? Milyen tisztálkodási és zuhanyzási lehetőséget vannak? Én elég igényes vagyok és szeretek ápoltan és tisztán kinízni, még ilyen "nomád" körülmények között is. + koktaktlencsés vagyok, tehát még ez is egy nagy dilemma nálam. Láttam hogy nagyon sok program van, de ezek mind ingyenesek vagy vannak fizetősek is? Utólsó kérdésem pedig hogy az értéktárgyakkal mi a helyzet, tehát ha otthagyom a sátrat, benne az cuccaimmal (itt most nem a telefonról meg a pénzttárcáról van szó), akkor azok nincsenek kitéve a tolvajoknak? Eleve gyakori eset az hogy valakinek eltűnnek a dolgai? Lehet hogy sok kérdést tettem fel, nem baj ha nem tudtok mindenre válaszolni, de nagyon megköszönném a segítőkész emberek válaszait.

#Budapest #sziget #fesztivál. szigetfesztival
2016. máj. 26. 19:50
 1/2 Papi Gonzales ***** válasza:
46%

Alapvetoen a kerdeseid felera megtalalod a valszokat a hivatalos helyeken...

A masik fele pesig olyan kerdes amire azt mondanam hogy ne menj fesztivalra....

2016. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem veszélytelen hely, sőt, de az apró-betűs részt ha elolvasod akkor rájössz hogy a szervezők semmiért nem vállalnak felelősséget, ha ott halsz meg azért is te vagy a felelős, ők csak annyit tesznek hogy ha észreveszik megpróbálnak megmenteni. Ha az egész sátrad ellopják mindennel, mehetsz sírni anyunak, más opció nincs, az adataid felveszik és kb itt a mese vége, szokásos "intézkedünk" duma de semmi más
2017. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!