Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatal vagyok, nem vagyok...

Fiatal vagyok, nem vagyok jártas a politikában. Akkor is menjek el szavazni, így illik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Úgy illik, hogy legalább a programokat elolvasod. Ha ennyit sem vagy hajlandó megtenni, akkor tényleg ne menj el szavazni, viszont egy szavad se legyen majd a kormányra az elkövetkező 4 évben, mert "neked mindegy".
2010. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szétnéztem a mitigernek.hu-n, még megfontolom hétig.
2010. ápr. 11. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, ha nem vagy jártas, de a helyzethez képest szeretnél felelősen dönteni, akkor nincs más hátra, mint extra gyors módon kiokosodni.:)


Az utánaolvasással az a gond, hogy ilyen rövid idő alatt nem igazán van már mód arra, hogy le is tisztuljanak a következtetéseid. A helyedben a családtagjaid között tartanék egy nagyon gyors közvélemény-kutatást, remélhetőleg ők jobban elmélyültek a témában (letisztultabb következtetéseik vannak), és vélhetőleg, mivel egy család vagytok, ami jó nekik, az neked is jó.


Megértelek, mert én is utálom a politikát, főleg ezt a mait, ami nem arról szól, hogy ki jobb, hanem, hogy ki rosszabb. És az a legundorítóbb, hogy a normális embereket is belekényszerítik ebbe a felelősségérzetén keresztül.:( Két ember, ha nem tökéletesen egyformán gondolkodnak, és beszélgetnek róla, akkor ott vita lesz. Márpedig, ha valamin két normális ember összevesz, arról nem jó beszélgetni. És amiről nem jó beszélgetni, az rossz dolog.


Remélem, segítettem egy picit. Hajrá! :)

2010. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De bunkó vagy te első válaszoló.:D
2010. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem akartam bunkó lenni, csak zavarnak az olyanok akiket egyáltalán nem érdekel Magyarország sorsa.
2010. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!