Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan piszkáltak ma azért,...

Jogosan piszkáltak ma azért, mert Nagymagyarországos póló és nyaklánc volt rajtam?

Figyelt kérdés
Mindenki lehungaristázott, lejobbikosozott, leantiszemitázott, lerasszistázott, lenácizott, lenyilasozott, stb. Hiába mondtam, hogy egyik sem vagyok, csak folytatták. Jogosan? Miért ilyenekre asszociálnak egyből az emberek? Nem vehetek fel Nagymagyarország motívummal díszített pólót és nyakláncot, mert egyből én leszek a rossz? Milyen ország ez?!
2010. ápr. 12. 17:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Normális ember nem hord a ruházatán térképeket,mert ez ízléetelen.És a Jobbikosok meg a Hungarsták divatja ez.Ha ilyen hordasz,akkor ne csodálkozz a reakciókon.

Öltözz ízlésesen,akkor senki nem fog megszólni.

2010. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Én útálom az ilyet. Szerbiai vagyok és sok szerb meg nagy Szerbiáról álmodik. Fujj. Mért nem tudja az ember azt megbecsülni, amije van?
2010. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ízlésesen voltam felöltözve. A családom és a barátaim szerint is, csak az osztály- ill. iskolatársaimnak volt vele baja. Miért baj az, ha egy térképet hordok magamon (nevezzük inkább vaktérképnek, mert nincsenek beírogatva a helységnevek)? Miért baj, ha büszke vagyok a hazám múltjára és büszkén hordom a történelmi Magyarország szimbolumát a ruhámon? Jobb lenne a Che Guevaras pólóba mászkálnék? Érdekes módon azzal nem lenne senkinek semmi baja...
2010. ápr. 12. 18:01
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi. Nem baj. :)
2010. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Azért ugattak le mert hülyék


Inkább ez mint

"I love israel "polo xd

2010. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, inkább ezt. :) Meg mint Dávid-csillagos medált a nyakamban. :D Én magyar vagyok, jó nekem a saját hazám szimbóluma. :)
2010. ápr. 12. 18:19
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem sem volt jogos. Egyébként meg szerintem köztük is akadt bőven, akinek lehet kritizálni a ruháját.


Szerintem az ilyen csillogós feszülős pólók, meg (gyárilag) koptatott farmerok néznek ki rém idétlenül, mégsem szólok meg senkit miatta.

2010. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem hol itt a baj. Én már 10 éve viselem a címeres medálomat, még sosem néztek rám furcsán miatta.Sőt! Volt olyan, hogy ismeretlen idős emberkék odajöttek hozzám, hogy megmondják; ennél szebb nyakbavalót még sosem láttak :)
2010. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%

És te hogy fogadnád, ha egy szlovák vagy román meg felvenné az elhíresült Mo. felszámolós térképes pólót? Te sem néznéd jó szemmel, és itt nem arról van szó, hogy csak egy külföldi döbben le ezen. Igenis Szlovákia nagy részén azért mégis csak szlovákok vannak, mi meg mégis csak azért be akarjuk őket rakni a Nagy-Magyarországba...

Félre ne érts, nem szeretem a szlovákokat, teljesen közömbös vagyok velük. Hidd el, ott is élnek értelmes emberek nem csak szélsőségesek, ahogy itt Magyarországon is.

2010. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy csak azért is vegyük vissza Nagymagyországot. Nem azért hordom, mert irredentista vagyok, hanem a múlt iránti büszkeségből. Felőlem lehet Szlovákia, csak ne nyomják el a magyarokat. :)
2010. ápr. 12. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!