Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mi ez a bajusz őrület?...

Most mi ez a bajusz őrület? (látom ujjakra firkált bajusszal való fényképkészítés, bajusz minta felsőkön, gyűrű, nyaklánc)

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Már 1-2 év is divatban volt, de csak most ért el ide. Ez olyan mint nem olyan rég a baglyok.
2011. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akiknek mondtam, azok fel se fogták mit motyogok, na mindegy de akkor is honnan jön? van eredete? vagy csak úgy, mert "menő" ?
2011. okt. 6. 15:08
 3/6 A kérdező kommentje:
jaj igen és még az is érdekelne, hogy mit jelent hogy "I moustache you" :D
2011. okt. 6. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak valaki kitalálta, hogy menő lesz azt annyi:D Ha minden boltban csak azt kapod tényleg az is lesz...:D

Gondolom tudod mit jelent az I love you(Szeretlek)

Ez ugyanaz, csak a szív lecserélve bajuszra, egyszerű "poén", szófordulat. Nem tudom megmagyarázni neked jobban.

Képen biztos láttál ilyet, ez csak le van írva.

"I moustache you"= Én bajusz téged.

2011. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
am már tudom, megkérdeztem ezt egy másik kategóriába és mondták hogy ez egy szófordulat és azt jelenti : I must ask you a question...but i save it for a later. De azért köszi :D
2011. okt. 7. 15:31
 6/6 anonim válasza:

Movember – avagy mi ez a bajusz őrület?!

Közzétéve 2012-11-02

Egyre több emberben merül fel, hogy mi ez a nagy bajusz őrület manapság, sokan csak legyintenek mondván, hogy: “ÁÁÁ, most ez a divat!”. Bizonyára észrevettétek, hogy a rengeteg kiegészítő, ékszer és ruhanemű mellett megszaporodtak a bajuszos férfiak is ebben a hónapban. Na, de mi ennek az oka? Ennek jártam utána…


Az eredetileg Ausztriából indult mozgalom célja, hogy felhívja a férfiak figyelmét arra, hogy ne hanyagolják el saját egészségüket, és vegyenek részt rendszeres szűrővizsgálatokon a prosztatarák megelőzésének érdekében. A kezdeményezés szellemében a férfiak félreteszik novemberben egy teljes hónapra a borotvát és bajuszt növesztenek, hogy felhívják a figyelmet erre a betegségre és ennek megelőzésére. A bajusz úgy funkciónál mint egy kitűző, akárcsak az Estée Lauder cég mellrákellenes kampányának rózsaszín kis szalagja.

2013. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!