Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az ankét szó?

Marhát Antónia kérdése:

Mit jelent az ankét szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék pályázni egy ösztöndíjat, és kellene hozzácsatolnom egy szociális ankétot, segítsetek, mit csatoljak hozzá.

2016. jún. 14. 20:00
 1/3 anonim válasza:
100%

[link]


közérdekű kérdés megvitatására rendezett nyilvános értekezlet.


Ha nincs konkrét leírás arról, hogy mégis mit várnak (ami elég fura), akkor én ezt így értelmezném:


Egy probléma kört szépen körbe jársz ( pl.: roma integráció, kisebbségek a politikában, bevándorló gyerekek integrációs kísérletei, halmozottan hátrányos gyermekek és a hatalom, az állam szerepe az oktatásban, a civil szervezetek szerepe az oktatásban, a közéletben stb stb valami érdekes probléma kört válasz), és ütközteted a különböző nézeteket, mintha egy vita lenne. Egy olyan esszé, ahol ütközteted a nézeteket, de még sem mondasz ítéletet.


Szerintem a pályázati felhívásban, vagy leírásban, vagy valahol keresd meg konkrétan, hogy mit várnak. Ha nincs, akkor csörögjél rájuk.

2016. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két jelentésben használatos az ankét szó, az egyik a "tájékoztató", "megbeszélés", a másik jelentése a "körkérdés", "kérdőív".


A szociális ankét (bár így még nem hallottam) nyilván a szociális helyzetre vonatkozó kérdőív. Valószínűleg van erre formanyomtatvány, azt kell beszerezni.


De legegyszerűbb, ha a pályázatot kiírókat megkérdezed, hogy mire gondoltak.

2016. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdőív
2016. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!