Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítsen valaki nagyon izgulok...

Segítsen valaki nagyon izgulok meg adja a tanár a kémia 2? tovább lent! ---------------------------

Figyelt kérdés

sziasztok mindjárt itt a bizonyítvány osztás és nagyon félek hogy meg buktat a tanár vagy nem szerintetek?

jegyeim : félévkor 3 voltam félévtől pedig sajnos 1,5 re állok de ha az egész évit nézzük akkor 2,2 vagyis félévtől van 1 egyesem egy kis felméröre egy 2 téma zároó és még egy 2 téma záró és egy 1 dolgozat szerintetek ?



2016. jún. 18. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk volt ilyesmi helyzetben egy csaj, végülis nem tudom, hogy mi lett vele


A tanárunk úgy csinálta, hogy beírta neki a 2-est, viszont hogyha az osztályozó vizsgán észlelték a tanárok, hogy az nem jogos akkor tuti megbukott, ha nem vették észre akkor nem.

2016. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát a kémia tanár az utál engem es kb az geesz osztályt szoval szerintem tutim potvizsgáznom kell sajnos
2016. jún. 18. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért tanulsz ilyen szarul? Valami gond van?
2016. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a mi tanárunk is utálja azt a csajt, és mégis megadta neki a kettest, hogy ő rajta ne múljon.


Úgyhogy fel a fejjel! én érzem hogy megadta! Szorítok!

2016. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmi gond nincs amedig nem vettuk a periodusos rendszert :(
2016. jún. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!