Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen anyagok vannak, amikből...

Piriiiii kérdése:

Milyen anyagok vannak, amikből kreatívkodni lehet?

Figyelt kérdés
Felvételizni megyek egy helyre, ahol lesz olyan, hogy "kreatív feladat". A témát helyben adják meg, amihez el kell készíteni valamilyen tárgyat, valamilyen formát, ami a fogalomról eszembe jut. Az alapanyag teljesen szabad, lehet bármiből dolgozni. Olyan alap dolgokkal készülök, mint papír, drót, hurkapálca, hungarocell. Mit vihetnék még?
2016. jún. 26. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel tudsz dolgozni? olyat vigyél amiben van gyakorlatod. pl én lehet hogy agyagot vinnék. ragasztó szerintem nem árt, meg ha viszel egy kifogyott golyóstollat is akkor papírplasztika szerű dolgokat is tudsz csinálni úgy hogy megtöröd a papírt. ami még eszembe jut: filc, textil, fonal
2016. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyurma
2016. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az agyag jó ötlet, de bonyolult lenne elvinnem. Pontosabban, valószínűleg az lesz ott, meg gipsz, fa is.

Nyilván viszek eszközöket, mint olló, ragasztó, stb, inkább alapanyagra gondoltam.

A filc is, gyurma is jó ötlet, köszönöm! Minden további ötletnek örülök.

2016. jún. 26. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyél bolyhos zoknit (az a téli zokni), ebből lehet cuki dolgokat csinálni, ragasztó pisztoly, kisebb lemezek, ha valamit merevíteni kell, tű, cérna. Ezek jutottak eszembe.
2016. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hausmärchen válasza:
Agyag, nemez, só-liszt gyurma, fonalak, gipsz, filc :)
2016. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!