Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már bajod a rendőrökkel?...

Volt már bajod a rendőrökkel? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Azt is írd le, hogy mit csináltak veled. (Megvertek tel.könyvvel, stb..)
2010. ápr. 14. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Pl. megvertek telefonkönyvvel ? :O

Nah arra a történetre kíváncsi lennék, akivel ez megtörtént.A telefonkönyvvel támadó rendőrök .....lol

2010. ápr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ukrajnában a vízzel töltött colás palack van divatban!
2010. ápr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
előző! Nem személyes tapasztalat!
2010. ápr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
engem simán kézzel vertek meg :D majd felmosatták velem a saját véremet. és igen ártatlan voltam xD
2010. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen reklám anyagot ragasztottam ki a buszmegállóba amikor meglátta a rendőr odajött és tarkón b@szott meg megbüntetett 6000ft-tal):

Ez kb 4 éve volt

2010. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem csak igazoltatni szoktak (még régebben), de azok általában eléggé viccesek voltak. Meg egyszer egy parkban iszogattunk, és jöttek kötekedni a rendőrök, hogy itt nem lehet inni, én meg mondtam neki, hogy úgy tudom, már megváltoztatták ezt a törvényt, és szabad. Erre elkezdett lilulni a feje, és ordított, hogy "Itt én vagyok a törvény!!! Nem te mondod meg, kis nyavalyás!!" Meg kérte a személyiket, az enyém meg otthon volt pont, és akkor meg pattogott nekem, hogy nem hiszi el, hogy nagykorú vagyok, mi lenne, ha bevinne a szüleimhez a munkahelyükre. Mondtam neki, hogy oda nyugodtan bevihet, mert a szüleim tanárok és nyári szünet van. Na, akkor néz rám hosszasan, aztán azt mondja: "Magának tanárok a szülei? Meg is látszik magán." Mindezt baromi lesúlytóan persze :) A végén beérte azzal, hogy elvette a sörünket és azt mondta, hogy húzzunk el onnan.
2010. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
lesújtóan. Látom, nem magyartanárok.
2010. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Soha semmilyen negatív élményem nem volt rendőrökkel!Sőt!

Amikor lett volna okuk a keményebb fellépésre sem tették,és ezzel győztek meg arról hogy nem kéne a baromságokat folytatnom,folytatnunk!Megmutatták ,hogy kell emberül viselkedni elfajult helyzetekben!

2010. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Engem még nem vertek meg, viszont van egy pár barátom, akit sajnos igen :S
2010. ápr. 14. 12:44
 10/12 anonim ***** válasza:
09:36 - jó, ezt a szót marha ritkán kell leírnom, ezért nem voltam biztos benne. Ez legyen aztán a legnagyobb probléma.
2010. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!