Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem Mondocon-on...

Mit kéne tennem Mondocon-on mint staff?

Figyelt kérdés

Üdv bocsika hogy ilyet kérdek de most lettem fevéve mondocon-ra mint staff s nagyából tudom hogy a beléptetésnél lennék meg ruhatárnál de mi más dolga van még egy staff-nak? O.o


16/L



2016. jún. 29. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit előre megbeszéltek, nagyjából az lesz, de ezen felül még lehetnek váratlan dolgok, amit az élet hoz magával. De ezeket nem is lehet tudni előre. Jön egyszer csak az egyik főnök, hogy most ezt kéne csinálni vagy azt, és akkor azt kell csinálni. :) Általában a fellépők és a díszvendégek kísérgetésre szokott egy ilyen tipikus feladat lenni.


Ja, meg kétlábon járó információs pult leszel. Bármi is a feladatod, de arra készülj fel, hogy rengetegen fognak nálad érdeklődni: mi a program, hol a szállás, mikor lehet kajálni, hol a vécé, hol tudja a mobilját feltölteni, hol van a főnököd, és miért nincs akkor mégsem ott, ki fizeti az útiköltséget, melyik az olcsó taxi és mikor indul hajó Szingapurba :)))

2016. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemesebb lenne a többi staffot kérdezgetned. :D


A ruhatárban valóban információs pult is leszel kényszerűen kivéve ha a bőröndszobákhoz leszel beosztva.

2016. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj nya ez kész megerőszakolás XD ha remek vendéget kell kísérgetni az nekem nem gond :p

infomációs pultnak nemigen vagyok jó de elvileg 20 éves pasi barátommal egy helyen leszek persze neki is első ez így O.o de az hogy reggel 10től egészen estig O.o Hm nyaaa

Viszont a staff jegyel ingyen mangát kaphatok mindkét nap O.o de kaját neeem >_< szóval be kell tanulnom mi hol van O.o

2016. jún. 30. 22:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyahoj mina.. :) Jelentem nagyon élveztemstaff lenni s fel is vettek most már hivatalos staff vagyok így mindíg ott leszek :) igaz csak 6 órás beosztásom volt mindkét nap de én 10 órát húztam le mert teljesen egyedül voltam :S de élveztem ruhatáros lenni :3
2016. júl. 22. 15:13
 5/5 anonim válasza:
Szioo, egy kérdés hogy amúgy elengednek olyan programokra amik érdekelnek téged? Vagy nem mehetsz sehova és a dologodat kell csinálnod?
2019. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!