Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jöhetek ki jobban a...

Miért jöhetek ki jobban a művelt emberkékkel mint a "saját szintemmel"?

Figyelt kérdés
szakmunkás vagyok hivatalosan, huszonéves fiatal (jelenleg húsiparban dolgozom, azt hiszem ez még alsóbb réteg) azt figyeltem meg hogy olyan embereket ha megismerek, ismertem az évek folyamán akiknek alapvetően magasabb iskola végzettségük van, főiskola, egyetemi, sokkal jobban kijövök. valahogy nyitottabbak és mintha magasabbról látnák a dolgokat mint a "környezetem" amiben létesülnöm kéne,és nekem lenne természetes, nyitottabbak több téma iránt és nem érzem azt hogy nem látnak túl a kerítésen...természetes dolog ez?
2016. júl. 3. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik magyarázat az hogy az ember azokkal jön ki jól akiknek az életmódját szimpatikusnak találja, ahogy önmaga is élni szeretne.

Én diplomás vagyok és az időmilliomosokkal jövök ki nagyon jól. A szüleim a TSZ rabjai voltak a 48-as államosítás óta, de otthon ízelítőt kaptam tőlük a régi életmódjukból is, vagyis a szabad önellátó életből. Ezért nagy tömegből is megismerem azokat akik vagy önellátók, vagy a pénzük dolgozik, vagy máshogy időmilliomosok. Mert kompenzálásként vonzódok ahhoz az élethez hogy az ember legyen teljesen szabad.

2016. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!