Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki látta és mi a véleménye a...

Ki látta és mi a véleménye a Millenárison látható Living Dinoszaurusz kiállításról?

Figyelt kérdés

Megéri a drága jegyárakat?

Úgy hallom, eléggé gagyi és nagyon kicsi, hamar bejárható. Valós ez a meghatározás rá?



2016. júl. 8. 11:01
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én még nem voltam de felmerült hogy mennénk a gyerekkel. Ti végül is megnéztétek? Esetleg nem, mert máshonnan szereztél róla infót és lebeszéltek? Nagyon borsosnak találom az árát én is.
2016. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem néztük meg, úgy gondoltuk, nem ér meg ennyi pénzt.

Olyan sok fajta programot lehet szervezni, melyek jobbnak tűnnek. A mi csemetéink favoritja a Fővárosi Állatkert. Imádjuk az állatokat, mozgási lehetőség is van a játszótereken, sok izgalmas interaktív dolog is van (a nagy sziklában többnyire), ráadásul még néhány dinó is van.

Hajókázni is szeretünk, ami egyáltalán nem drága a bkv menetrend szerinti hajóival.

Múzeum látogatós hangulatra pedig számtalan lehetőség van, amit általában össze szoktunk kötni egy-egy játszóterezéssel, és eszünk valami finomat is, hogy teljes legyen a hangulat.

Készítettünk már múzeumlátogatási naplót is, amit nagyon imádtak. A suli által rászoktak, hogy minden hétvégi élményt le kell rajzolniuk házi gyanánt. Kitaláltuk, mi lenne, ha a múzeumban, menet közben jegyzetelnénk, lerajzolnánk a számunkra érdekes látnivalókat, ill. halottakat. Nem is gondoltam, hogy ennek ilyen nagy sikere lesz, imádták.

Mi eleve egy aktívan pihenő család vagyunk. Nyaralásnál sem ülünk túl sokat a strandon, nem a mi stílusunk. Előre össze szoktuk írni, még utazás előtt, miket lenne érdemes megnézni, kipróbálni. Persze nincs kőbe vésett programterv, csak van miből válogatni.

2016. júl. 17. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmes választás volt kihagyni. Én csak a tévéreklámot láttam róla, de a dinók úgy néznek ki, mintha valami 15-20 évvel ezelőtti kiállításról kotorták volna elő őket. Eléggé le vannak maradva a mai tudományos álláspontokhoz képest, és a makettek technikailag sem valami lenyűgözők, szóval még oktatási szempontból sem értékelhetők.
2016. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!